3.retro jízda vozy socialismu, aneb „V čem jsme jezdili“

20. 06. 2016, Václav Havlík

VCC Plzeň si Vás dovoluje opět pozvat na veteránský sraz socialistických vozidel (auto + moto).

Sraz je spojený s cca 100 km dlouhou trasou nádhernou krajinou jihu Plzeňska plnou poznání a soutěžních úkolů určený pro zachovalé či renovované automobily a motocykly prodávané v ČSSR Mototechnou v období 1948-1985 (v případě nejasnosti rozhoduje pořadatel). Vozy VB, jiné služební vozy, uniformy, dobové oblečení a doplňky vítáme.

 

Kdy: 13.8.2016

Kde startujeme: v areálu Škodaland v Plzni, adresa Plzeň, V Lukách 34/2976

Přejímka: 13.8.2016 od 7.30-8.30 hodin v místě startu

Startovné: 400,- Kč, zahrnuje oběd + občerstvení na trase, případné vstupy do navštívených objektů, zajímavé ceny. Každý další člen posádky zaplatí 200,- Kč.

Kde skončíme: opět ve stejném areálu!!! v odpoledních hodinách, tím vycházíme vstříc zvláště motocyklistům, kteří se při minulých ročnících složitě přemisťovali ke svým vozům s kterými přivezli motocykly.

Na shledání se těší: Milan Hampek  s VCC Plzeň.

Kontakty: tel. 604946049, email retrojizda@seznam.cz

 

Prohlášení pořadatele: akce v žádném případě není jakkoliv politicky zaměřená, není propagací bývalého režimu, je pouze srazem vozidel, které někteří aktivně užívali, ať již v produktivním věku, či jako novopečení řidiči, vozidel, ve kterých se  někteří jako děti vozili, a která jsou pouze díky nadšencům dochována do dnešních let, či v současnosti renovována. V neposlední řadě srazem pořadatel skládá hold všem našim předkům, kteří se na jejich výrobě podíleli.

 

 

Přihláška k 3. retro jízdě vozy socialismu

 

Auto/Moto značka,typ:………………………………………………..r.v………………...

 

Jezdec: Jméno, adresa, email,tel…………………………………………………………...

……………………………………………………………………………………………..

Počet spolujezdců: ….                                                  Podpis:…………………………….

 

Přihlášky prosím zasílejte do 24.7.2016 na adresu Milan Hampek, Horní Lukavice 175, 334 01 Přeštice nebo požadované údaje zašlete na email: retrojizda@seznam.cz

 
*