GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 24. 06. 2019 17:44

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zápis z Valné HROMADY GKČR
PříspěvekNapsal: 16. 02. 2008 09:34 
Offline
Okomentuju vše :-)

Registrován: 26. 02. 2006 21:18
Příspěvky: 2156
Bydliště: S výhledem na kopec...
Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: ČR
Zápis z jednání Valné Hromady 9.2.2008
13.02.2008, Jaromír Murtinger

GAZ KLUB ČR
Mokrá Lhota 60
Bystřice u Benešova
257 51
IČO: 26537613
Zápis z jednání Valné Hromady
konané dne 9.2.2008Místo : Hoštka, Hotel U Lišky

Přítomni : viz prezenční listina

Průběh jednání :

Zahájení v 11.00, uvítání účastníků
Volba volební komise.
Navrženi Stanislav Ernest, František Tököly, Jan Ernest. Volba veřejná, komise zvolena jednomyslně.
Informace o činnosti a stavu klubu za rok 2007
Činnost klubu odpovídala v roce 2007 minulým obdobím, klub organizoval dva srazy a pravidelně se konají schůze vedení. Klub je finančně konsolidován, členská základna mírně roste. Počet členů dosáhl 240-ti, existuje však cca 90 členů, kteří neměli k 1.1.2008 zaplaceny členské příspěvky. Od roku 2008 bude automaticky rušeno členství pokud nebudou příspěvky za příslušný rok zaplaceny do konání letního srazu.

Hospodaření klubu : V roce 2007 měl GKČR příjmy 204.347,- Kč a výdaje 112.547,- Kč. Příjmy jsou složeny převážně z poplatků za testace, členských příspěvků, sponzorských darů a poplatků za srazy. V roce 2007 již registrujeme i příjmy z e-shopu. Výdaje jsou zejména za klubové stránky a organizaci srazů. Detaily jsou ve zprávě revizní komise k nahlédnutí.
Volba vedení klubu
Po diskusi nebylo hlasováno o odvolání vedení klubu , nebyly navrženy personální změny. Bylo provedeno hlasování o potvrzení stávajícího vedení klubu, hlasování jednomyslně schválilo složení vedení klubu.
Členské příspěvky
Problematika členských příspěvků byla řešena na schůzi vedení v lednu 2008. Kromě automatického ukončení členství neplatícím členům byl schválen nárůst výše ročních příspěvků na 300 Kč. Důvodem je neustálé navyšování cen. Ačkoli z hlediska výše příjmů klubu jsou členské poplatky méně důležité než testace, pokrývají ale běžnou agendu klubu, tj. web stránky a korespondenci. Po diskusi bylo hlasováno o návrhu, návrh byl přijat.
Akce
Na rok 2008 jsou plánovány tradičně dva srazy – Jarní otevírání silnic v termínu 16. 5. – 18.5. 2008. Vzhledem k náhlým problémům s ubytováním v Klánovicích je nutno nalézt nové místo konání, zajišťuje vedení klubu. Informace bude zveřejněna na stránkách. Letní sraz se uskuteční v okolí Žlutic, záp. Čechy v termínu 22. 8. – 24. 8. 2008.

Dalšími akcemi budou : Kontrola technického stavu vozidel v STK Čimice, termín začátek dubna,bude upřesněno. Dále Apalucha v termínu 24.- 27.7. a sraz značkových klubů (kolem 20.9.). Dále je pravděpodobná účast na veletrhu automobilů na výstavišti Olomouc v září, detaily dosud nebyly organizátorem akce sděleny.

Významnou zahraniční akcí bude Veletrh RETRO CLASSIC Stuttgart, kde bude GKČR vystavovat 5 vozů – Volhu 21 a 24 a GAZ67, 69 a 452. Z ČR se dále zúčastní VCC, bude vystavovat 5 vozů a Národní Technické muzeum se dvěma vozy.GKČR bude mít k dispozici volné vstupenky nebo je možno využít 3-denního organizovaného zájezdu za 3.200,- Kč. (požadavky u V. Havlíka pokud možno co nejdříve)
Testace
Diskutována problematika konce platnosti modrých průkazů krajské testace – do 05/2008 je nutné průkazy vyměnit nebo prodloužit do konce roku. Jízda bez platného průkaze je kvalifikována jako jízda vozem bez TP a takto i sankcionována ze strany policie a pojišťoven. K testaci je potřeba mít lesklé fotky – nikoli z tiskárny – a vyplněný formulář, který vydá magistrát včetně regionálních požadavků na zpracování. Krajské testace se vždy musí zúčastnit hlavní testační komisař. Auta musí na testaci přijet čistá a funkční!
E-shop
Do sortimentu přidány i ND z druhovýroby, např. brzdové hadice a válečky.
Ostatní - diskuse
Diskuse se týkala zejména testací – vlastního procesu a požadavků na stav vozidla. Bylo navrženo vznést oficielní námitku proti požadavkům přistavovat na krajské testace auta po komplexní renovaci, tj. ve stavu „jako nová“, neboť se tím ztrácí historická hodnota původnosti.
Ukončení schůze v 12.45Zapsal : Havlík


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz