GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 22. 03. 2019 06:56

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 10:21 
Opravdu ukecanej...

V nenávratnu je plno dobrejch přízpěvků. Poděkuj šéfovi fóra za to promazání.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 11:22 
Site Admin

Člen OS GAZ KLUB ČR?: ANO
Státní příslušnost: Česká Republika
Zdenda.Gaz66 píše:

Přijeď na Valnou hromadu GKČR kde jako platící člen občanského sdružení - což jistě jsi pokud máš tyto poznámky - můžeš poděkovat vedení osobně a samozřejmě kde taky můžeš vyjádřit svůj názor na věc před ostatními členy GKČR - a neházej to laskavě jen na mě! :-)

+420737236903
info@gaz.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 11:41 
Zo zaciatku mi to dost vadilo, ale teraz vidim, ze sa to tu zase zbiera a aspon je o com diskutovat :).
Predtym sa tu davali len linky na to, ze to tu zu je :), teraz zasa spominame, ze to tu bolo :).
Ale fakt je ten, ze bolo miesane podstatne s nepodstatnym a toho nepodstatneho bolo ovela viac.
Inac co sa tyka fotiek, tie su stale v adresari priloh, len na nie su nalinkovane prispevky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 11:51 
Okomentuju vše :-)

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: ČR
Zdenda.Gaz66 píše:

Zdendo! tyhle názory to je furt do kola, GKČR se prostřednictvím voleného vedení rozhodlo k promazání a hotovo. Pakliže nelíbí (což dokážu vstřebat) jednoduchá rada, vstup do GKČR požádej o zvolení a budeš li zvolen začni otáčet kola pětiletky....ale nedoporučuji ti vedení kritizovat, to je věc členské základny(valná hromada špinavé prádlo v Hoštce jistě vypereme) a nikoliv návštěvníků fóra. Pavel V.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 19:03 
Opravdu ukecanej...

Ani nemůžu říct co si myslím, abych zase někoho nepopudil.
A co na to řekne Pedro ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 20:05 

Zdenda.Gaz66 píše:
Ani nemůžu říct co si myslím, abych zase někoho nepopudil.
A co na to řekne Pedro ?

Pokud jsi HOST tak je tvou povinností ctít tato naše DOMÁCÍ pravidla dvounásob.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co na to řekne Pedro?? Odpovím Nic je tady hostem a ať plká cokoliv občas i rozumně tak ctí pravidlo že nehaním hostitele: "To co dává ze srdce dává".
Máš li jiný názor tak si ho nech pro sebe.
A máš li pocit že je to cenzůra tak ANO ve prospěch lidí co si tohle fórum platí ze svého.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. 01. 2008 22:53 
Zdenda.Gaz66 píše:
A co na to řekne Pedro ?

Co na to říká Pedro, Ti Pavel odpověděl velmi přesně. Pokud bys mu nevěřil, můžeš pro kontrolu mrknout sem :)

Jinak mě velmi těší, že jsem už v několika tématech zaznamenal, že netrpělivě čekáš, "co na to řekne Pedro" :lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. 01. 2008 10:26 
Opravdu ukecanej...

Pedro píše:
Zdenda.Gaz66 píše:
A co na to řekne Pedro ?

Co na to říká Pedro, Ti Pavel odpověděl velmi přesně. Pokud bys mu nevěřil, můžeš pro kontrolu mrknout sem :)

Jinak mě velmi těší, že jsem už v několika tématech zaznamenal, že netrpělivě čekáš, "co na to řekne Pedro" :lol: :lol: :lol:

Beru tě jako odborníka, všeználka a znalce nad znalce :lol: proto čekám vždy na tvůj závěr, který buď teorii potvrdí :twisted: , anebo vyvrátí :evil:

To smazání starších přízpěvků byla naprostá hovadina, to je každýmu jasný a vokecáváním se to už nevrátí. Kdyby byl admin co k čemu tak řekl hned na začátku : kromě diskuze "povídání o kravinách" se zakazuje psát hovadiny a nebylo co řešit. Technický diskuze by byly přehledný a nesmyslný výlevy by obsahovala jen jedna sekce. Jenže nikdo to neřekl a všichni psali co je napadlo, nebo i nenapadlo a z diskuzí se stal chaos a srandičky.
Řešit se to mělo přesunutím staré diskuze do archivu volně přístupného, zavedením nových pravidel a jejich dodržováním a ne nesmyslným výmazem.
Víc k tomu už nebudu psát, takže se můžete zdržet kritiky toho co sem napsal, anebo nemusíte a můžem diskutovat dál...

JSI NAPOMENUTÝ UŽIVATEL
A věř že toto je poslední varování jsi HOST a dbej slušného chování!!!!!
Nenapadej rozhodnutí těch kteří jsou řádně voleni a podporováni, bude li se tvá invektiva opakovat budeš Vymazán.
Pavel V. Admin GKČR

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. 01. 2008 14:24 

Už jsem vyrostl z hodného chlapce, pokud se tady někomu nelíbí tak jako Zdendovi má možnost svobodně odejít, nehodlám jakékoliv napadání Klubu, vedení, nebo rozhodování vedení a klubu tolerovat!
Věřím že ostrý tón pochopíte Pavel V.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. 01. 2008 16:16 
Opravdu ukecanej...

Takovouhle ješitnost a vztahovačnost jsem už dlouho neviděl.
Pro pravdu se každej zlobí co :lol: a když tu pravdu někdo řekne tak je hned mimo zákon. Jinak smazání starých přízpěvkůch byla podle mě naprostá blbost a navíc neomluvitelná a že to odhlasovalo vedení tak o to je to horší. Když už nemá rozum lid, tak by ho mělo mít vedení, nemyslíte ???

A teď mě klidně vymažte ze seznamu uživatelů :twisted: :twisted: :twisted: .

Poslední slovo bude mít stejně Pedro...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. 01. 2008 17:44 

Zdenda.Gaz66 píše:
Takovouhle ješitnost a vztahovačnost jsem už dlouho neviděl.
Pro pravdu se každej zlobí co :lol: a když tu pravdu někdo řekne tak je hned mimo zákon. Jinak smazání starých přízpěvkůch byla podle mě naprostá blbost a navíc neomluvitelná a že to odhlasovalo vedení tak o to je to horší. Když už nemá rozum lid, tak by ho mělo mít vedení, nemyslíte ???

A teď mě klidně vymažte ze seznamu uživatelů :twisted: :twisted: :twisted: .

Poslední slovo bude mít stejně Pedro...

Ne mě tě je teď z tebe definitivně smutno, buď to fakt nechápeš a pak cokoliv nemá smysl, nebo děláš že nechápeš a teď kolem sebe jenom kopeš.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. 01. 2008 21:46 
To Jaromír Murtinger:
"Tahle diskuze je placená z členských příspěvků a vás jako nečleny tady trpíme."
Tvoje slová sú tvrdé, ale pravdivé. :cry:
A keďže sa mi v detstve dostalo klasického "staromódneho"vzdelania, tak sľubujem, že už sa nebudem priživovať na Vašom fóre.
Ale aspoň čítať tieto stránky nám - nečlenom - dúfam dovolíte :?:
S úctou
Karol

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. 01. 2008 01:11 
Závislý diskutér...

Vážený Zdenku!
I když jsem členem NAŠEHO Gaz klubu teprve druhý rok, stal jsem se jím proto, abych zde pochytal ( v padesáti letech) množství znalostí, které mě o mém Gazu 69 doposud chyběly a chybí! A vím, že v dnešní době není nic zadarmo! Těch 250,- za rok není zase tak velká suma :D . To, že se provedla čistka v diskuzi, no prostě provedla! Provedlo to, NÁMI zvolené, vedení! Vůbec nevidím důvod toto rozhodnutí kritizovat!
A ruku na srdce. Bylo to i z mého hlediska potřeba! Ale i když se provedlo to, co se provedlo, při naších dotazech na to, co už bylo odmazáno jsem ještě, a ty určitě taky, nenašel odpověď -
"To už tady bylo řešeno! "
Pokaždé se najde někdo ochotný nebo více kluků, kteří se k tomu zase vrátí a trpělivě vysvětlí a věnuje nám svůj čas a znalosti!
Klobouk dolů - kluci Hrabánci, Petře Seidle, Michale Hodíku, Františku Kotyzy, Lojzo Cholevo... a spousta vás dalších! Nejsem z těch , který by byl odborně na výši,ale velice rád čtu každý příspěvek. Úsudek si udělám sám a navíc to mám s kým prodiskutovat a poradit se.
Jsem registrovaný na Gaz69.ru a asi bych si tam nedovolil Zdenku, to co ty :oops:
Prostě jsem u nich HOST! a jejich "vnitřní život" bych si ani v nejmenším nedovolil :!: nějak ovlivňovat! Kdo si zvykl na NAŠE stránky a porovná se zahraničím...i oni mají své nedostatky a snaží se je řešit!
Ale jsem rád, že mě tak krásně přijali! Můj nick u nich je Gazik69 a podívej se na - Privet z Čechii. A mají krásné přivítání - DOBRO POŽALOVAT! - BUĎ VÍTÁN!
I ty, Zdenku!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. 01. 2008 07:28 

v.dohnalek píše:
Vážený Zdenku!
I když jsem členem NAŠEHO Gaz klubu teprve druhý rok, stal jsem se jím proto, abych zde pochytal ( v padesáti letech) množství znalostí, které mě o mém Gazu 69 doposud chyběly a chybí! A vím, že v dnešní době není nic zadarmo! Těch 250,- za rok není zase tak velká suma :D . To, že se provedla čistka v diskuzi, no prostě provedla! Provedlo to, NÁMI zvolené, vedení! Vůbec nevidím důvod toto rozhodnutí kritizovat!
A ruku na srdce. Bylo to i z mého hlediska potřeba! Ale i když se provedlo to, co se provedlo, při naších dotazech na to, co už bylo odmazáno jsem ještě, a ty určitě taky, nenašel odpověď -
"To už tady bylo řešeno! "
Pokaždé se najde někdo ochotný nebo více kluků, kteří se k tomu zase vrátí a trpělivě vysvětlí a věnuje nám svůj čas a znalosti!
Klobouk dolů - kluci Hrabánci, Petře Seidle, Michale Hodíku, Františku Kotyzy, Lojzo Cholevo... a spousta vás dalších! Nejsem z těch , který by byl odborně na výši,ale velice rád čtu každý příspěvek. Úsudek si udělám sám a navíc to mám s kým prodiskutovat a poradit se.
Jsem registrovaný na Gaz69.ru a asi bych si tam nedovolil Zdenku, to co ty :oops:
Prostě jsem u nich HOST! a jejich "vnitřní život" bych si ani v nejmenším nedovolil :!: nějak ovlivňovat! Kdo si zvykl na NAŠE stránky a porovná se zahraničím...i oni mají své nedostatky a snaží se je řešit!
Ale jsem rád, že mě tak krásně přijali! Můj nick u nich je Gazik69 a podívej se na - Privet z Čechii. A mají krásné přivítání - DOBRO POŽALOVAT! - BUĎ VÍTÁN!
I ty, Zdenku!

Víc než dík Vašku.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. 01. 2008 18:31 
Závislý diskutér...

Karol, proti účasti nečlenů v diskuzi, pokud se chovají slušně a dodržují pravidla nikdo nic nemá. Jaromírova slova byla směřována k těm, kteří pravidla respektovat nechtějí. Tato diskuze je k tomu, abychom si pomáhali a mohli se podělit o zkušenosti se zpřízněnými dušemi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. 01. 2008 13:42 

No pánové já nevim ale přijde mi to že tady rozmazáváte hovno, a čim víc v tom šlapete tim je celá věc horší.

zdenda tady byť tvrdě vyjádřil názor že je to škoda příspěvků a nedá se s nim nesouhlasit. To že souhlasíte neznámaná že zpochybňujete celé vední ajejich práci. Neštastná věta je "poděkuj svému šéfovi" jenž byla jádrem celého konfliktu, ale myslim že Zdeněk tohle myslel jako dloubnutí, či povzdechnutí, než cílanou kritiku celého vedení na jejich práci. Další věc co mě tak trochu děsí je cejchování v nicku - tohle snad nemyslíte vážně???, neni to dost přehnananý nemyslíte? Někde v pravidlech tady neni psáno kdo tady muže příspívat a kdo ne, zkrátka vyjádřil svuj názor a od toho ta diskuze je. Další věc co je dost histerické je zakládat kvůli téhle frašce nové vlákno na diskuzi... To se pak pánové nesmíte divit že je to tady zaplevelený kravinama. Na zdendovo příspěvku neshledávám nic co by stálo za takovou pozornost. Vulgarismus nepoužil, jako někteří přispěvovatlé v minulosti tak proč kvuli tomu děláte takovou frašku???? Pokud chce te aby diskuze byla k něčemu a dalo se tu svobodně vyjadřovat vynechte linčování jednoho člověka za nějákej příspěvek a řešte to s nadhledem. celá diskuze šla řešit zpusobem že k mazání došlo pro uvolnění prostoru a že ikdyž to byla pro někoho chyba, vedení se k tomu rozhodlo s tim že se diskutující mají vrátit k tématu a veškeré příspěvky ohledně vedení a mazaní nekompromisně promazat za učelem dodržení čistoty daného vlákna.... Nevim proč se hned ohánět špinavym prádlem GKČR valnou hromadou a podobnými zbraněmi nejvyššího kalibru??? Proč tady pranýřovat jednoho člověka? Jako členˇGKČR sem rád že to neni sektářká diskuze jedněch fandů ale že se zapojují se svými znalostmi i jiní kteří třeba netrpí touhou shromažďovat se.... Rád bych aby to do budoucnosti bylo tak aby příspěveky byli svobodné s tim že host by měl mít na paměti uctu, že někteří to tady dotují svým volným časem a penězi ale neměl by se bát vyjádřit se aby ho ti, co jim to tady patří, nedali na index čarodejnic, poněvadž hodně lidí se tady schází nejen kvuli GAZům ale i tatrovkám a td a já sem docela rád že tohle forum je takovéj mix kde se daji sehnat informace o všem možnym.
Jak řikám celá diskuze šla vyřešit chlapsky, zatim se jen chytáte histericky za slova..
Celá tahle diskuze o cejchování vedení a mazání je k ničemu a doporučoval bych celou záležitost smazat nepitvat odcejchovat se slovy tak stalo, vedení to smázlo a nikdo s tim už nic neudělá tečka.
Díky za pozornost

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. 01. 2008 16:45 

Honza 001 píše:
No pánové já nevim ale přijde mi to že tady rozmazáváte hovno, a čim víc v tom šlapete tim je celá věc horší.

zdenda tady byť tvrdě vyjádřil názor že je to škoda příspěvků a nedá se s nim nesouhlasit. To že souhlasíte neznámaná že zpochybňujete celé vední ajejich práci. Neštastná věta je "poděkuj svému šéfovi" jenž byla jádrem celého konfliktu, ale myslim že Zdeněk tohle myslel jako dloubnutí, či povzdechnutí, než cílanou kritiku celého vedení na jejich práci. Další věc co mě tak trochu děsí je cejchování v nicku - tohle snad nemyslíte vážně???, neni to dost přehnananý nemyslíte? Někde v pravidlech tady neni psáno kdo tady muže příspívat a kdo ne, zkrátka vyjádřil svuj názor a od toho ta diskuze je. Další věc co je dost histerické je zakládat kvůli téhle frašce nové vlákno na diskuzi... To se pak pánové nesmíte divit že je to tady zaplevelený kravinama. Na zdendovo příspěvku neshledávám nic co by stálo za takovou pozornost. Vulgarismus nepoužil, jako někteří přispěvovatlé v minulosti tak proč kvuli tomu děláte takovou frašku???? Pokud chce te aby diskuze byla k něčemu a dalo se tu svobodně vyjadřovat vynechte linčování jednoho člověka za nějákej příspěvek a řešte to s nadhledem. celá diskuze šla řešit zpusobem že k mazání došlo pro uvolnění prostoru a že ikdyž to byla pro někoho chyba, vedení se k tomu rozhodlo s tim že se diskutující mají vrátit k tématu a veškeré příspěvky ohledně vedení a mazaní nekompromisně promazat za učelem dodržení čistoty daného vlákna.... Nevim proč se hned ohánět špinavym prádlem GKČR valnou hromadou a podobnými zbraněmi nejvyššího kalibru??? Proč tady pranýřovat jednoho člověka? Jako členˇGKČR sem rád že to neni sektářká diskuze jedněch fandů ale že se zapojují se svými znalostmi i jiní kteří třeba netrpí touhou shromažďovat se.... Rád bych aby to do budoucnosti bylo tak aby příspěveky byli svobodné s tim že host by měl mít na paměti uctu, že někteří to tady dotují svým volným časem a penězi ale neměl by se bát vyjádřit se aby ho ti, co jim to tady patří, nedali na index čarodejnic, poněvadž hodně lidí se tady schází nejen kvuli GAZům ale i tatrovkám a td a já sem docela rád že tohle forum je takovéj mix kde se daji sehnat informace o všem možnym.
Jak řikám celá diskuze šla vyřešit chlapsky, zatim se jen chytáte histericky za slova..
Celá tahle diskuze o cejchování vedení a mazání je k ničemu a doporučoval bych celou záležitost smazat nepitvat odcejchovat se slovy tak stalo, vedení to smázlo a nikdo s tim už nic neudělá tečka.
Díky za pozornost

Díky za názor, Honzo, Zdenkův přístup se mi nelíbil a proto na něj byl upozorněn. Reagoval větší dubovatostí a začal nesmyslně situaci hrotit a tak dostal napomenutí. Neodvolám ho, nezměním ho. Pakliže jsem někde Hostem jsem maximálně slušným hostem. Tvůj názor je milí Honzo bohužel v menšině, tudíž musím slyšet tu skupinu které úpravy fóra chce. Na valné hromadě budeme probírat co a jak. Těším se na tvé názory. Pavel

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 17:03 

Státní příslušnost: CR
Honza 001 píše:

Díky za pozornost

Já se osobně JAKO HOST ZDEJŠÍHO FÓRA musím přidat k tomuto popisu od Honzi. Jsem v podstatě sto s jeho popisem. Přijde mi to nějaké zbytečně hrocené. Když tu padl návrh na nějakou technickou sekci nejčastějších problémů ať už Gazů, Uazů, Ar, ... tak bylo obecně dohodnuto, že to není potřeba, protože se to dá dohledat. Dobrá. Jenže pokud to bude mazáno, tak není kde dohledávat. A tvrzení, že to hoši rádi napíšou i po dvacatý proč, jak ... je nesmysl. Uvidíte. A když sem se zeptal, proč vzniklo vlákno Pneumatiky, Paliva a maziva, tak bylo naznačeno, že je to nutné. A třeba věčné téma brzd, chlazení a podobných potíží ne? Já uznávám, že u mnohých témat se vyklube halda nadbytečných příspěvků a téma se zhoupne někam jinam, ale o tom tahle diskuze je. Většina z nás se tu i pobaví, počte, získá info, předá info a jede to tu v duchu přátelském. Jestli jde o přispění na provoz, tak klidně 250Kč/rok pošlu, posílám je na provoz i jiných diskuzních fór. Ale na valné hromady jezdit nebudu. Mě jde jen o účast na plodných diskusích. Takže si mě klidně zaškatulkujte jak uznáte za vhodné, ale já se přikloním k názoru, že odmazávání některých témat je škoda a reakce některých výše postavených členů Gazklubu dosti horkokrevné. Ano, jsem JEN HOSTEM, ale pokud jako takový mám právo defacto jen souhlasně přikyvovat, pak mám neblahý pocit, že zánik tak přátelského, slušného a funkčního fóra v naší vlasti bude nevyhnutelný.

Vše s úctou k ostatním členům, nečlenům a pisatelům na tomto fóru bez urážek, vulgarismů a pod. věrný pisatel a kecal Frantík von Pilsen.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 17:26 
Diskutér...

Myslím pánové, že to celé je plkání vo Ho.....! :roll:

A když už jsme u toho mazání příspěvků jak členů tak nečlenů a kde kdo se ohání schůzemi a valnou hromadou tak mi milí kolegové vysvětlete proč tu nejsou pravidelně zveřejňovány a ukládány zápisy z pravidelných schůzí vedení a valných hromad? :cry:

http://www.velorexclubdvorce.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 17:28 

Já sem zde jen chvilku vážím si vás všech ale musím sa přiklonit na stranu Frantíka a Honzy.Mazat jo ale kravyny co nejsou k užitku ale technycké věci návody a postupy atd. bych zachoval budou se hodit zas budou noví majitelé a členové co budou potřebovat poradit a zde by to mohli najít :roll: je tu hrozně moc důležitých a užitečných věci a je škoda aby mizely na ukor nepotřebných věcí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 18:02 

Vir píše:
Myslím pánové, že to celé je plkání vo Ho.....! :roll:

A když už jsme u toho mazání příspěvků jak členů tak nečlenů a kde kdo se ohání schůzemi a valnou hromadou tak mi milí kolegové vysvětlete proč tu nejsou pravidelně zveřejňovány a ukládány zápisy z pravidelných schůzí vedení a valných hromad? :cry:

Pakliže jsi člen GKČR na vyžádání u Předsedy.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 18:06 

Je zvláštní a děje se tak prakticky vždy že když dojde na lámání chleba tak to tady bráním zcela sám....musím tady o tom zapřemýšlet. Buď dělám bouři ve sklenici vody a nikoho chování některých uživatelů fóra neštve a pak je chyba ve mne. Nebo se ti ostatní nemají proč přidávat protože mají mě. Hmmm téma pro mne k zamyšlení.
Pavel :( :( :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 19:08 
Pavel V. píše:
Je zvláštní a děje se tak prakticky vždy že když dojde na lámání chleba tak to tady bráním zcela sám

Pavel: Kromě toho, že je to celé takové trochu nešťastné téma a záležitost, tak by možná stálo za to udělat přehled v tom, kdo jsou "domácí"(členové) a kdo "hosté". Tak nějak mi přijde, že zatímco hosté hrají v těhle debatách(a zdá se i na celém fóru!) přesilovku, domácí povětšinou odpočívají spolu s nehrajícím kapitánem na lavičce, čímž to tu pak skoro sám neuběhaš a neubráníš :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 19:13 
Clever BOY

Pedro píše:
Pavel V. píše:
Je zvláštní a děje se tak prakticky vždy že když dojde na lámání chleba tak to tady bráním zcela sám

Pavel: Kromě toho, že je to celé takové trochu nešťastné téma a záležitost, tak by možná stálo za to udělat přehled v tom, kdo jsou "domácí"(členové) a kdo "hosté". Tak nějak mi přijde, že zatímco hosté hrají v těhle debatách(a zdá se i na celém fóru!) přesilovku, domácí povětšinou odpočívají spolu s nehrajícím kapitánem na lavičce, čímž to tu pak skoro sám neuběhaš a neubráníš :)

Já se přiznám, já nésu místní :oops:

" Jakmile to má kozy a nebo kola, buď si jistej, že s tím budou problémy "

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 19:19 
O mě asi není pochyb, ale kdyby náhodou - já samozřejmě taky hostuju.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny