GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 26. 06. 2019 14:24

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 19:28 
Okomentuju vše :-)

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: ČR
Já jsem "domácí" :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 19:37 
Diskutér...

Pavel V. píše:
Vir píše:
Myslím pánové, že to celé je plkání vo Ho.....! :roll:

A když už jsme u toho mazání příspěvků jak členů tak nečlenů a kde kdo se ohání schůzemi a valnou hromadou tak mi milí kolegové vysvětlete proč tu nejsou pravidelně zveřejňovány a ukládány zápisy z pravidelných schůzí vedení a valných hromad? :cry:

Pakliže jsi člen GKČR na vyžádání u Předsedy.

Díky za odpověď, ale k čemu jinému ty stránky tedy máme když né k otevřené dizkuzi a ani né k naší agendě?
No a můj osobní názor na debatní stránku je takový, že když je stanoven ADMIN, tak ten by měl být tím "cenzorem" a nedovolit psát nevěcné kraviny k odborným příspěvkům a dejme tomu nechat otevřený odkaz "pokec na volné téma" který by se dejme tomu jednou za měsíc smáznul a ať si tam každý plká o čem mu je libo a jestli tam někdo bude pomlouvat klub, mě ,Karla nebo Jirku mě bude docela fuck. Bohužel je zde velice málo příspěvků o technických věcech mimo dizkuzní fórum. Já vím, že bez kvalitní podpory a stálého doplňování příspěvků to nejde, ale tak tu byla alespoň částečně plodná dizkuze a dalo se tam nám méně znalým něco pochytit.

http://www.velorexclubdvorce.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 20:15 
Opravdu ukecanej...

Vire,mohuli Tě takto nazvat,máš pěkný znak gard.jednotek na dveřích.To je origo nebo Tvůj výtvor?chtěl bych takový si pořídit.Mám jen origo odznak a ten je mi prd platný.nemáš to na skenu?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 20:29 
Diskutér...

Lojza GAZ píše:
Vire,mohuli Tě takto nazvat,máš pěkný znak gard.jednotek na dveřích.To je origo nebo Tvůj výtvor?chtěl bych takový si pořídit.Mám jen origo odznak a ten je mi prd platný.nemáš to na skenu?

Zdar a sílu

bohužel to naskenované nemám neb jsem to takthle už koupil, rád nafotím, ale až na jaře. Budeš se muset připomenout protože jsem děsnej sklerotik.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 20:40 
Opravdu ukecanej...

Tak na sklerozu je prý dobrý česnek nebo méně chlastat,jelikož to prý zabíjí mozkové buňky.A nyní vážně,to je na dveřích samolepka nebo orig.provedení.Já mám udělaný čs.armády znak na mag.folii nebo rus.hvězdu taktéž a podle potřeby se dá vyměnit.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 20:46 

tady vidíte na příspěvku VIRA a LOJZY kvalitní spamerskou práci která nepatří vubec do vlákna..... :lol:

Pavliku nejde o bouři ve sklenici vody, opravdu to bude asi na osobní rozhovor u pivka abych tu neřekl něco co bych nechtěl... :lol: ale myslim že tahat to na program VH je asi kravina :roll: takže u toho pivka mi to přijde schudnější :lol:

hlavně tady zase nevymejšlejte nějáký hloupý označení domácí, přespolní, šmírák, drbna a tak.... :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 20:50 
Diskutér...

Lojza GAZ píše:
Tak na sklerozu je prý dobrý česnek nebo méně chlastat,jelikož to prý zabíjí mozkové buňky.A nyní vážně,to je na dveřích samolepka nebo orig.provedení.Já mám udělaný čs.armády znak na mag.folii nebo rus.hvězdu taktéž a podle potřeby se dá vyměnit.

Nezlob se ,ale jak je vidno ti nemohu odpovědět protože to nepatří do tohoto vlákna. :lol:
k věci a potichu ať nás nikdo neslyší - je to nastříkaný

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 21:26 

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Takže děkuji valné většině přespolních za podporu. Věřím že s vaší podporou vše zvládnu, Ono 2 hodiny denně číst vše co naplkáte chce extra silné nervy teď je nemám. Dík za podporu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 22:31 
Opravdu ukecanej...

Omlouvam se,ale tehdy take muj maly nazor.. :oops:

1.Dost,panove,dost. Nejprve v reseni problemu nutno odstranit vsechna emoce.Jestli nekdo rekl neprilis dobru frazu,ne berte na srdce.

2.Nutno chapat,co jestli vznikla nutnost takoveho “mazani”,tak na to zrejme existuje nejake motivujici duvody,to bylo rozhodnuto ne jen tak.

3.Jestli chteli by,aby bylo jako drive,bez “mazani”,lepsi bylo by pohovorit na tema “a co pro to treba”,snad onu problemu mozno rozhodnout se?

Prosim,nedelejte typicky ruske chyby … :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 22:57 
Diskutér...

Jaromír Murtinger píše:
Vir píše:
Myslím pánové, že to celé je plkání vo Ho.....! :roll:

A když už jsme u toho mazání příspěvků jak členů tak nečlenů a kde kdo se ohání schůzemi a valnou hromadou tak mi milí kolegové vysvětlete proč tu nejsou pravidelně zveřejňovány a ukládány zápisy z pravidelných schůzí vedení a valných hromad? :cry:

Mílý Víre stačí se podívat na hlavní stránky de je zveřejňován zápis ze schůzí, diskuze není proto vhodná http://www.gazklub.cz/gazklub.php?id_kategorie=134 . Ono se u piva nic neviřeší Honzo001, bude lepší opravdu to řešit na VH. Jde hlavně o peníze členu GAZ klubu. Ale opravdu číst vaše plky to je na jednoho člověka dost. :twisted:

No vidíš - jedinej pořádnej zápis ze schůze jsi tam vložil ty Jaromíre. To ostatní je takříkajíc o ničem. http://www.gazklub.cz/gazklub.php?id_kategorie=135
http://www.gazklub.cz/gazklub-clanek.php?id_clanku=610 atd.
Co ty na to ? :shock: a to že dizkuze je pro zápisky ze schůzí jsem namysli neměl :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. 01. 2008 23:38 
Opravdu ukecanej...

Člen OS GAZ KLUB ČR?: ANO
Andrej_Moskva píše:

... Prosim,nedelejte typicky ruske chyby … :D

Prosim, nedelejte typicky lidske chyby ...

Jinak souhlas s V. Dohnalkem i Honzou; osobne mam dojem, ze zdenda66 je asi recidivistou s nejakym skraloupem z minula, jinak si nedokazi vysvetlit tu alergickou reakci na kratouckou poznamku uvadejici toto vlakno a ten privlastek napomenuty uzivatel nema urcite z tohoto vlakna holt asi jsem necetl vsechno...

Kluci, zakopejte valecnou sekyru a dobrou noc, rano je moudrejsi vecera!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. 01. 2008 00:33 
Diskutér...

Víš co pane kolego? V prvé řadě se prosím zkus řádně podepsat.... :D
Pořád platí, že chlapa ctí především jeho jméno. :twisted:
Avšak pokud je takový sráč, že se stydí pod svým jménem cokoli napsat , nechť raději táhne odsud pryč a založí si na své náklady svůj vlastní web !! Good Luck Lucky Boy!!
S pozdravem Petr Seidl[/quote]

Ani trochu se mi zde nechce dohadovat či dokonce hádat. Už vůbec se nestydím :oops: za svoje jméno! A k tomu webu - na své náklady mám web a na tento také jednou ročně přispěji. Tak nevidím důvod nenapsat svůj názor, kterým myslím nikoho neurážím. :roll:
Pěkný den Honza Kopecký

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny