GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 26. 06. 2019 14:24

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. 07. 2008 17:58 
Tak to jsou slova do pranice :lol:

K exkluzivnímu fóru přišel gang jako slepej k houslím. Bylo to způsobeno asi tím, že první sraz gangu byl domlouván na hafo stránkách tak nevím, zda osamostatnění byla od admina pocta nebo snaha oddělit nás od ostatních :lol: :lol:

Petr má pravdu v tom, že se exkluzivitou ochuzujeme o názory ostatních. Extra webíkem bychom se ochuzovali asi ještě víc. Jinak exkluzivitu na fóru nikdo z Gangu nepožadoval 8) byla nám dána adminem a považuji to za velkou čest a projev úcty ke Gangu 452 8) a vždy si tohoto gesta budu vážit :D :P 8) A z těchto důvodů si nepřipadám jako parazitující. :twisted: :evil:

Ale skutečně by bylo lepší zpřístupnit Gang 452 všem registrovaným účastníkům fóra.

Co se týká členství v GAZ klubu.
Někteří z Gangu 452 jsou členy Gaz klubu. Ti mají asi větší právo se vyjádřit. Já jako host vyjadřuji pouze svůj názor.
Jsem velkým sympatizantem GAZ klubu, ale o vstupu neuvažuji. Vzhledem k tomu, že jsem v místním KHV Chrudim jako testační komisař a víceprezident, byl bych v GAZ klubu jen jako silně pasivní člen. Raději budu slušným a snad i přínosným hostem, než pasivním členem. :lol: Pokud tedy nejde pouze o příspěvek :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. 07. 2008 19:12 
Site Admin

Člen OS GAZ KLUB ČR?: ANO
Státní příslušnost: Česká Republika
Přiznávám, že výsadní postavení "gangu" (formou nastavení zvláštních přístupových práv) jsem udělal já, podobně jako jsem se aktivně zapojil do tvorby loga a dalších... Myšlenka byla taková, že moderátoři gangu zařadí do seznamu lidí, kteří mohou diskutovat v této "zvláštní" kategorii, ty které uznají za vhodné... tedy většinou stejně postižené majitele UAZ-452

V této sekci se mělo probírat kam "gang" pojede a podobně. Pro debaty o technice 452 a spol je tu sekce: http://www.gazklub.cz/diskuze/viewforum.php?f=51 tedy: UAZ - 452, Vše o "buchankách" tedy UAZ 452...

Ale pokud je širší fórum pro zrušení výsad, pak se podřídím, podobně jako ve spoustě jiných věcí se kterými jsem nesouhlasil, ale vyplnil přání většiny či vedení GKČR...

+420737236903
info@gaz.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. 07. 2008 22:20 
Okomentuju vše :-)

Já bych to nehrotil. Díval bych se na to trochu s nadhledem...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 07:02 
Vida, nastala okurková sezóna... :o :) Optimální čas se samou nudou pustit do řešení životně důležitých problémů a "vyprání prádla", na které v běžném chvatu nezbývá čas :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 13:14 

Pánové Gang 452 se založil z recese, pokládám se za jeho stvořitele... teda snad. Záměr bylo být skupina fungující pod gazklubem nebot já sem členem Gazklubu a mělo to býti více či méně z recese nebot sme podobně postižení lidé. Právo přispívat do fora je dobrá myšlenka nebot po prvních zkuešnostech tam tlachalo kraviny spousta lidí aniž by měli zkušenosti se 452, takže timhle se zabránilo většimu spamování týhle sekce.. pokud to někomu vadí že nám tam nemůže napsat pár vzkazů je to cena za to že se najde vždycky pár jedinců který tamprostě spamujou kraviny místo toho aby se drželi tématu.. ohledně spamu si vystačíme sami vid jiříku :lol:
Nežádali sme o to, bylo nám to přiděleno což do dnes považuju od Michala za krok správným směrem.. pokud vadí někomu že se v rámci GKČR sdružeje malá skupinka jen proto že má stejné vozy, pak za chvíli můžeme diktovat jak kdo bude oblečenej na srazech. Gang 452 se narodil v GKČR a že někomu začíná vadit že si občas žije svým vlastním životem je trošku smutné... Členové Gangu by si to měli uvědomit také a proto od nich předpokládám že se budou dle svých možností účastnit srazů GKČR, i ty z cizích klubů...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 17:53 

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: ČR
Pedro píše:
Vida, nastala okurková sezóna... :o :) Optimální čas se samou nudou pustit do řešení životně důležitých problémů a "vyprání prádla", na které v běžném chvatu nezbývá čas :)

Jsou chvíle kdy tvé rejpání není ani vtipné, ani pravdivé. :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 18:01 

Honza 001 píše:
Pánové Gang 452 se založil z recese, pokládám se za jeho stvořitele... teda snad. Záměr bylo být skupina fungující pod gazklubem nebot já sem členem Gazklubu a mělo to býti více či méně z recese nebot sme podobně postižení lidé. Právo přispívat do fora je dobrá myšlenka nebot po prvních zkuešnostech tam tlachalo kraviny spousta lidí aniž by měli zkušenosti se 452, takže timhle se zabránilo většimu spamování týhle sekce.. pokud to někomu vadí že nám tam nemůže napsat pár vzkazů je to cena za to že se najde vždycky pár jedinců který tamprostě spamujou kraviny místo toho aby se drželi tématu.. ohledně spamu si vystačíme sami vid jiříku :lol:
Nežádali sme o to, bylo nám to přiděleno což do dnes považuju od Michala za krok správným směrem.. pokud vadí někomu že se v rámci GKČR sdružeje malá skupinka jen proto že má stejné vozy, pak za chvíli můžeme diktovat jak kdo bude oblečenej na srazech. Gang 452 se narodil v GKČR a že někomu začíná vadit že si občas žije svým vlastním životem je trošku smutné... Členové Gangu by si to měli uvědomit také a proto od nich předpokládám že se budou dle svých možností účastnit srazů GKČR, i ty z cizích klubů...

He he Milí Jeníku pravda je asi taková že GKČR má nějakých 300 členů a jen hrstka chodí na diskusi, je to pochopitelné když cokoliv potřebujeme tak si zavoláme že? :wink:
Nicméně pokud mi alespoň pět platících členů položí stejnou otázku Proč GANG 452 a proč takové tajnosti jsem POVINEN (alespoň si to jako člen klubu a zároveň Administrátor ) Vložit jsem toto téma. Tudíž tu je! Mám pocit že dotaz ktréhokoliv člena GKČR je zcela oprávněný. Totiž za jejich peníze se bez možnosti přečtení diskutuje tajně! Chápu je! Ať si myslýš cokoliv. Gangu jsem fandil, ale sílí ve mne pocit že začínáme moc sortýrovat moc se dělit..... tu Jednadvacítkáři tu kombíkáři tu Gazíkáři z Gorkého tu ti ostatní :evil: Podle mne je to cesta která nevede nikam. Pokud v hlasování co sem Jirka dal zvítězí dát vám Exkluzivní sekci OK. Budu stejně odpovídat všem členům.
Doufám že pochopíte co obhajuji a budeme dál diskutovat věcně.
Všechny zdravím Pavel Vošický

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 18:59 

pavliku a ted ruku na srdce... ono se tam zkrátka jedná o to kdo s kluku pojede tam a tam a občas kdo chce jaké tričko.... bohužel to má viditelnou nálepku exkluzivní což prostě některé lidi přitahuje a pak dráždí že si ty naše nesmysli nemohou přečíst...pravda je takové že peníze klubu sou jen chabou berličkou jak si ospravedlnit zvědavost, a navíc vždycky budou rejpalové co prostě budou chtít mít stejná práva jako všichni kolem, ikdyby jim to právo bylo k hovnu a na nic stejně budou prudit... řízek na talíři souseda je vždycky lepší než ten co máme my.... pokud se někdo ohání financema klubu sem ochoten na provoz tohoto fora přispět uměrnou částkou jakou jí zatěžuje GANG 452....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 20:22 

Honza 001 píše:
pavliku a ted ruku na srdce... ono se tam zkrátka jedná o to kdo s kluku pojede tam a tam a občas kdo chce jaké tričko.... bohužel to má viditelnou nálepku exkluzivní což prostě některé lidi přitahuje a pak dráždí že si ty naše nesmysli nemohou přečíst...pravda je takové že peníze klubu sou jen chabou berličkou jak si ospravedlnit zvědavost, a navíc vždycky budou rejpalové co prostě budou chtít mít stejná práva jako všichni kolem, ikdyby jim to právo bylo k hovnu a na nic stejně budou prudit... řízek na talíři souseda je vždycky lepší než ten co máme my.... pokud se někdo ohání financema klubu sem ochoten na provoz tohoto fora přispět uměrnou částkou jakou jí zatěžuje GANG 452....

Honzo asi máš pravdu, jenomže musím být absolutně nestranný tudíž je mým úkolem i řešení řízků na cizím talíři. :wink: :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. 07. 2008 23:03 
Prosím, dovoľte mi vstúpiť do témy ako hosť GKČR. Na týchto stránkach som LEN ako hosť a tieto stránky mi veľmi pomohli za čo autorom a aj združeniu veľmi pekne ďakujem! Spoznal som tu skvelých ľudí , s ktorými si rozumiem. Avšak viem že webový priestor niečo stojí a aj také prevádzkovanie fotogalérie je náročné keď ju chceme mať rozsiahlu. Niesom členom GKČR lebo ním nechcem byť z niekoľkých dôvodov - som už členom Military Classic Car Club tu v BA , chcem byť členom GKSR (stále nemám peniaze na členské :) ) , teda by tretie členstvo bolo pre mňa zbytočné a ČR mám ďaleko aj keď by som Vás páni rád stretol aj osobne každého. Teda z môjho pohľadu by bolo asi najmúdrejšie ak by sa zverejnila nejaká vymoženosť , kam by sme či už Slovák alebo Čech mohli prispieť ako uznáme za vhodné a podľa možností na udržiavanie týchto skvelých stránok. Bolo by to dobrovoľné (výška) a aspoň by sme sa každý pozrel sám do zrkadla , za koľko nám tieto stránky stoja. Čo sa týka Gangu 452 , som proti ich separovaniu sa od nás (narážam teraz na vytvorený topic so zoznamom členov a ich fotkami (alternatíva seznamovacího fóra). Myslím si že tu máme prehľadné Zoznamovacie fórum a ak sa už členovia G452 chcú nejak zviditelniť aby sa medzi nami nestratili tak by som mal nápad aby upravili názov ich vláken (ak sa to dá) v Seznamovacím fóru trebars pridaním skratky G452 za svoje meno, resp rovno pridat skratku do aliasu (svojho mena-účtu). Dúfam , že som priniesol nejaký ten nápad a že som nikoho neurazil (nieje to cieľom tohto môjho príspevku).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. 07. 2008 21:55 
Opravdu ukecanej...

Já se vyjádřím jen krátce byl bych pro uvolnění přístupu pro všechny registrované účastníky forá.Myslím že nikdo z Gangu se nechce nějak stranit, povyšovat apodobně jsme rádi že na těchto stránkách můžeme existovat a získávat informace Já osobně jsem se stal členem Gaz klubu hlavně z tohu důvodu že jsem chtěl se nějak podílet na finanční pomoci na tyto stránky(je mě jasný že to není zadarmo) další důvod u nás v okolí bohužel žádný podobný klub neexistuje. :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. 07. 2008 09:47 
Tak abychom to nějak ukončili :lol:

-sekci Gang 452 navrhuji otevřít všem, tím zároveň prosím
někoho z adminů aby tak učinil
-seznam členů gangu je ve skupiněa není třeba její duplicita. Skupina by
mohla být zachována a zároveň bych ocenil zachování možnosti
moderovat toto téma např. z důvodu caps-lockových démonů :lol:

Pokud s tímto řešením všichni včetně Petra souhlasí mohli bychom to uzavřít. 8) A následně toto vlákno třeba i smazat :D

"Mohla by to být taková pěkná tečka za tím naším případem"

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. 07. 2008 17:17 

Jirka L. píše:
Tak abychom to nějak ukončili :lol:

-sekci Gang 452 navrhuji otevřít všem, tím zároveň prosím
někoho z adminů aby tak učinil
-seznam členů gangu je ve skupiněa není třeba její duplicita. Skupina by
mohla být zachována a zároveň bych ocenil zachování možnosti
moderovat toto téma např. z důvodu caps-lockových démonů :lol:

Pokud s tímto řešením všichni včetně Petra souhlasí mohli bychom to uzavřít. 8) A následně toto vlákno třeba i smazat :D

"Mohla by to být taková pěkná tečka za tím naším případem"

Skupina je otevřena, budou li problémy prosím o okamžité SZ a promptně vyřeším. Moderátorem je Jiří L. Honza 001 a Jiří Gregora. Další můžou být po dohodě. Petr Seidl je spíše technickým poradcem nežli tím kdo jakkoliv bude moderovat vaše povídání. Cokoliv jsem zapoměl doladíme průběžně. Děkuji všem moudrým za pochopení. Pavel V.

Předmět příspěvku: Anti exkluzivita :(
PříspěvekNapsal: 19. 07. 2008 21:43 
Závislý diskutér...

Pokusil jsem se přispět do některého z nových Gangových témat včetně "seznamu členů", ale pokaždé jsem rychle skončil u:

"Promiňte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávněním mohou odpovídat na příspěvky v tomto fóru." :evil:

A to jsem se považoval za člena Gangu :cry: . Takže všichni, kdo se tu spravedlivě brojili proti (z mého hlediska zbytečné) exkluzivitě mohou být klidní a spokojení - exkluzivita (a diskriminace) se obrátila přesně o 180 stupňů :twisted: .

Prosím adminy a moderátory o nějaký komentář a vysvětlení, jak mám postupovat dál...

Díky

Viktor

PS. Já sám jsem považoval vznik oddílu "Gang452" na stránkách diskusního fóra GAZklubu za poctu s trochou recese a o omezeni přístupových prav pro ostatní přispěvatele jsem ani netušil. (Poznámku "přístup pouze pro členy :) " jsem bral jako vtip bez reálného významu. Protože jinak bych byl první, kdo by se zasadil o zrušení takové "exkluzivity", která z mého hlediska odporuje smyslu diskuse jako takové.

Předmět příspěvku: Re: Anti exkluzivita :(
PříspěvekNapsal: 20. 07. 2008 07:03 

Viktor Dražan píše:
Pokusil jsem se přispět do některého z nových Gangových témat včetně "seznamu členů", ale pokaždé jsem rychle skončil u:

"Promiňte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávněním mohou odpovídat na příspěvky v tomto fóru." :evil:

A to jsem se považoval za člena Gangu :cry: . Takže všichni, kdo se tu spravedlivě brojili proti (z mého hlediska zbytečné) exkluzivitě mohou být klidní a spokojení - exkluzivita (a diskriminace) se obrátila přesně o 180 stupňů :twisted: .

Prosím adminy a moderátory o nějaký komentář a vysvětlení, jak mám postupovat dál...

Díky

Viktor

PS. Já sám jsem považoval vznik oddílu "Gang452" na stránkách diskusního fóra GAZklubu za poctu s trochou recese a o omezeni přístupových prav pro ostatní přispěvatele jsem ani netušil. (Poznámku "přístup pouze pro členy :) " jsem bral jako vtip bez reálného významu. Protože jinak bych byl první, kdo by se zasadil o zrušení takové "exkluzivity", která z mého hlediska odporuje smyslu diskuse jako takové.

Viktore, jsi přísný v mém příspěvku výše se píše: Cokoliv bude špatně pište SZ opravím to!!! Mělo by to být opravené mrkněte na to! Funguje to pro všechny.

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny