GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 22. 03. 2019 06:44

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 20:41 
Okomentuju vše :-)

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: ČR
Hunter píše:
Sice jako neclen, ale myslim si, ze slusny neclen host :oops: si dovolim tez neco napsat. Me osobne se libila inzerce primo ve foru, bylo to maximalne prehledne. Jinde to tak funguje, proc to tady neslo? Jinak si myslim, ze chtit po nekom (tedy zde konkretne Pavel), aby to stale procital a mazal ty ubohe prispevky v inzerci, je v dnesni dobe nemozne, to je pak chudak clovek. A dle meho soudu je snazsi mazat ucelove registrace do fora za ucelem inzerce, nez promazavat ty ubohe komentare v soucasne inzerci. A registrace zamezujici pristup ruznym robotum atd. je preci mozna, vzdyt to tak na jinych forech uspesne funguje. Tot muj skromny nazor.

Huntere, právě proto že spam a jiné entity narušovali chod diskuse uvítali jsme bazar MIMO fórum, neboť takhle může prodávat kdokoliv. Máme tedy více možností k nákupu. Pár blbců by nám nemělo zkazit život.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 20:48 
Ja vim, ze se tu o tom jiz nekde diskutovalo, ale proti spamu je mozne se chranit, nebo ne? Na jinych forech problemy nemaji, tedy po urcitych opatrenich. Ale nechci stourat, jsem host a jsem vdecny, ze tu vubec mohu byt 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 20:53 
Okomentuju vše :-)

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: ČR
Hunter píše:
Ja vim, ze se tu o tom jiz nekde diskutovalo, ale proti spamu je mozne se chranit, nebo ne? Na jinych forech problemy nemaji, tedy po urcitych opatrenich. Ale nechci stourat, jsem host a jsem vdecny, ze tu vubec mohu byt 8)

Už jsem to psal!!! Mohou tak prodávat i lidé BEZ registrace na fóru!!! Což u bazaru v diskusi nepřipustím a tak se o některé inzeráty ochudíme!! Kapišto??

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 21:52 
Pavel V. píše:
Mimochodem všimli jste si časů kdy jsou příspěvky psány?? Vždy v pracovní dobu :lol: :lol:
Jdeme po něm :twisted: :evil:

Franta píše:
například v době vyučování

Jde tady někdo po úřednících v pracovní době? :o :twisted: :lol: To abych zjistil, jestli to náhodou není napadání veřejného činitele :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. 10. 2008 11:49 
Opravdu ukecanej...

Obcas koukam na Armyburzu, a prislo me ze se na ni v posledni dobe rozmohl nesvar komentovat inzerat novym inzeratem. Takze je otazka zda pomuze zakazat komentar k inzerci. Viz napr. : http://www.armyburza.cz/index.php?page= ... ekLimitu=0

Pepa

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny