GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 24. 06. 2019 17:52

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Členské poplatky
PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 19:30 
Okomentuju vše :-)

Učást a pravidla VH jsou věci které jsou dány systémově, o tom žádná. Ale výše příspěvků a obhajování je vyloženě neštastné a docela mě mrzí že mojí absencí na VH prošla s odpuštěním taková hovadina nad kterou se nidko moc nezamyslel...vysvětlení jenedostačují a jak řikám jediné co mě napadá je prostě nasazané likvidační dieta, která má za ukol zeštíhlit klub na 30 lidí.

1 - černé duše - žádná výše čl. příspěvku nezatoší s černými dušemi, které jsou tam díky tomu že nebylo opakuji nebylo dostatečně durázaně vyžadováno plnění povinností! Neplatíš seškrat, vyloučit a odchod na párek. Pokud někdo zbytečně platil 11000Kč FKHV tak to neni důvedem k zvyšování příspěvků platícím členům.

2 - mít členy jen ti co něco dělají pro klub, či mají zájem - asi nejpochopitelnější fakt, bohužel netrestátéte neplatiče ale ty co doposud platili. Docela jste bezohledně odstřelili lidi jako je Zdeněk Lev. Systém donutit lidi aby se více zajímali o klub a klubové akce se dal navrhnout jinak než takhle hloupě vysokým poplatkem. Co třebas členský příspěvek 300 kč ročně, a 1 x do roka se ukázat na spoplatněném srazu. Klub by svůj příděl zájmu od svý členů určitě dostal a lidem by zůstala určitá svoboda se rozhodnout na který sraz se přijedu kouknout a nebudou tlačeny ke zdi rozhodováním "aby se mi členský příspěvek vrátil". Samozřejmě za předpokladu že by fungovali členské povinnosti a jejich dodržováni. Bylo by milejší říci pravdu že prostě chcete klub s daleko menší členskou základnou a že o lidi co platí nějákou kačku, a občas zavítaji na sraz prostě nemáte zájem než tady vymejšlet černé duše.

3 - a ted si vem te kalkulačku a počíte 110 platících lidi dá dohromady 33 000 kč, cca 40 lidí co zůstzane v klubu 40 000 Kč... téměř stejné peníze... jen by mě zajímalo za jak dlouho těm 40 lidem dojde tady na foru trpělivost s tím že z jejich vysokého příspěvku se platí forum kde budou v menšině? Ok zpoplatníme to... nejlépe 1000 kč.... a sme opět u peněz... trochu mi to připomíná českou politickou scénu.... místo hledání funkčního systémového řešení se zkouší kdo a jak co finančně vydrží...a tak trochu zkázonosná spirála. :wink:

nicméně toto berte jako konstruktivní kritiku, co si o tom myslím.... samo že mě nidko nenutí tady být členem taky sem si zvolil odchod páč s tímto nesouhlasim, třebas tam nakonec bude 15 a budete mít členské příspvěky 10 000 abudete spokojeni.... :)

Jaromíre švedský stůl.. no já nevim...mám na to svuj názor.. :wink: podle mě by klubové peníze sloužit na chod klubu a ne na prožírání na akcích.. tam at se použijí peníze vybrané z akce.... :wink:

Omlouvám se za kritizující příspěvek od nečlena klubu :wink:

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 20:57 
Nováček v diskuzi

Člen OS GAZ KLUB ČR?: ANO
Státní příslušnost: ČR
Honzo, vyloženě škoda, že jsi nebyl na VH. A pro klub daleko větší škoda, že kromě těch deseti lidí, kteří vedou klub už mnoho let se zatím našli DVA (!!!!) lidi, kteří byli dobrovolně ochotni nechat se zvolit. Na každé VH jsme vždy nabízeli své funkce a mohl klub řídit někdo jiný a jinak. A zejména vloni, kdy taky byla jakási nespecifikovaná velká skupina nespokojených členů a na valné hromadě zase ticho!!!
Sorry, ale nářky jsou jen keci v kleci. Je-li vás nespokojených hodně sedněte k papíru a pošlete na adresu klubu žádost o svolání nové VH. Když se těch žádostí sejde od 1/3 členů rád ji svolám a můžeme zase hlasovat. Ale bude to spojeno s novým vedením, a zajisté mluvím za celé stávající - rádi Vám to předáme i stěmi nasyslenými penězi. A se všemi, nebojte.

Dále se již diskuse účastnit nebudu, nemá to cenu. Ale čekám na výzvy ke svolání nové VH, jsem zvědav, kolik bude těch rozhodných členů.

Vašek Havlík

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 20:58 
profesor

Honza 001 píše:
.. a docela mě mrzí že mojí absencí na VH prošla s odpuštěním taková hovadina nad kterou se nidko moc nezamyslel...

Nechci Ti Honzo brát iluze, ale obávám se, že Tvou účastí by se nic nezměnilo :D Viz zápis z VH - 1 hlas rozhodně nerozhodoval :D :D
A tomu "nezamýšlení" - proběhla 2 hodinová místy bouřlivá diskuze v plénu všech zúčastněných s tímto výsledkem. Měls tam být a teď bys možná tak planě nekecal ...
Mimochodem, neznamenal jsem v této diskuzi jediného účastníka VH , který by zde kveruloval, a to ani ty, kteří byli proti ... :wink:
Nechcete se to na to celé pánové už vybodnout, rozhodnutí VH brát jako holý fakt a raději se věnovat tomu, kvůli čemu tenhle klub byl založen, tedy svým autům???? :twisted:

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 21:07 

Václave taky si řikám, uviděl bych zase ty staré (ne jako že jsou starý věkem) tvaře a tak :) nicméně prosím neberte ten můj předchozí příspěvek ve zlém, je to jen muj názor a ikdyž v něm chybí spousty písmenek snad je aspon trochu čitelný a možná i trochu srozumitelný... komentoval sem jak sem komentoval, je to muj osobní názor a napsal sem ho tady čistě z duše proto aby si každý mohl přečíst a rozhodně nebudu někde potají pošeptávat a čpět na někoho síru... :) je to zkrátka takový povzdych nicméně je to vaše rozhodnutí které uznávám a respektuji a rád bych z totohoto klubu v dobrém odešel....

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 21:11 

Petr Seidl píše:
Honza 001 píše:
.. a docela mě mrzí že mojí absencí na VH prošla s odpuštěním taková hovadina nad kterou se nidko moc nezamyslel...

Nechci Ti Honzo brát iluze, ale obávám se, že Tvou účastí by se nic nezměnilo :D Viz zápis z VH - 1 hlas rozhodně nerozhodoval :D :D
A tomu "nezamýšlení" - proběhla 2 hodinová místy bouřlivá diskuze v plénu všech zúčastněných s tímto výsledkem. Měls tam být a teď bys možná tak planě nekecal ...
Mimochodem, neznamenal jsem v této diskuzi jediného účastníka VH , který by zde kveruloval, a to ani ty, kteří byli proti ... :wink:
Nechcete se to na to celé pánové už vybodnout, rozhodnutí VH brát jako holý fakt a raději se věnovat tomu, kvůli čemu tenhle klub byl založen, tedy svým autům???? :twisted:

sems e blbě vyjádřil ale pak už mi to nešlo opravit.. sem jako myslel dikuzi :D to aby jste si nemysleli že sem frajer o 50 hlasech :) aneřekl bych že mám planý řeči.... a věř tomu že bych kecal... mám poslední dobou vyřidilku :) nicméně petře pokud sis přečetl celou diskuzi beru VH jako fakt a proto také vystupuji z klubu po shodnocení mých možností a tak.... :wink:

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 21:25 
profesor

Honza 001 píše:

sems e blbě vyjádřil ale pak už mi to nešlo opravit.. sem jako myslel dikuzi :D to aby jste si nemysleli že sem frajer o 50 hlasech :) aneřekl bych že mám planý řeči.... a věř tomu že bych kecal... mám poslední dobou vyřidilku :) nicméně petře pokud sis přečetl celou diskuzi beru VH jako fakt a proto také vystupuji z klubu po shodnocení mých možností a tak.... :wink:

Jó , to chápu :D :D Já už taky nedávno vystoupil ve snaze uklidnit vášně ze strany východních bratrů + jedné žvýkačky od Slaného abych nebyl brzdou, ale oni celé forum stejně nakonec ukradli a na věci samé tohle mé hloupé gesto nic nezměnilo ... :D :D Spíš naopak - zapálili vatry a začali přes ně skákat ... :lol:
Až vystydneš na provozní teplotu, patrně zjistíš, že těch 700,- jakoby "navíc" je a byl pouze zástupný problém ... :D :D

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 21:29 

No Petře já to moje vystoupení nechci aby to vypadalo jako nějáké gesto... :) spíš sem si zvážil to a to a to a vyšlo mi to a to a to...prostě to ber jako fakt na fakt VH...nic víc v tom nehledej... :) no jo měl sem hezký členský číslo no :cry: :)

PříspěvekNapsal: 25. 03. 2010 23:52 
Diskutér...

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Dobrý večer, druhým dnem sleduji toto vlákno a přestože nejsem členem klubu ( nejsem v tuto chvíli majitelem žádného stroje, který by dělal klubu reklamu) dovolím si vyjádřit svůj nároz. Berte ho jako jeden možná z nezávislých pohledů. Nejsem ani na straně zastánců zvýšení členského poplatku, ani na straně odpůrců.
Myslím si, že zvýšení členského příspěvku problém černých duší nevyřeší, bohužel na něm budou v uvozovkách biti členové, kteří řádně platí příspěvky. Protože pokud se může do klubu přihlásit kdokoliv a nezaplatit poplatek, tak to udělá i příště. Dle mého soukromého názoru by možná možná bylo řešení členství na rok, podmíněné zaplacením členského poplatku a jeho obnovování, zase podmíněné zaplacením poplatku klubu. V případě, že poplatek nebude do určité doby zaplacen a členství obnoveno, automaticky by členství zaniklo.Tím by se zabránilo tomu, že se do klubu budou hlásit lidi , udělají třeba testaci a přístí rok se přestanou o klub zajímat.Tím by se i vykazoval nižší počet členů, za které jak jsem zjistil z diskuze se odvádí poplatek nějakému zastřešujícímu orgánu veteránského hnutí.První věc, kterou by podle mě mělo vedení klubu udělat, je že se rychle zbaví členů, kteří nemají zaplacené příspěvky.,Systém obnovování členství by podle mě vyřešilo problém s tím, že máte registrované členy, kteří nemají zaplacené příspěvky dva roky zpátky.
Jinak je jasné, že klub s celostátní působností má určité odlišnosti od místních klubů. takže je jasné, že né všem členům bude vyhovot termín VH, termín srazu či jíné akce i zhlediska dojezdových vzdáleností. A za svůj členský příspěvek si "tolik neužijou" jako kdyby měli registraci v nějakém místním neznačkovém klubu. To je úděl, s kterým se do takového klubu členové hlásí a musí počítat.
Doufám, že můj příspěvek budete brát jako názor a moc mě netlučte a prosím nerušte mi registraci. :D

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 10:02 
Site Admin

Ja to vidim jinak.
Kazdy v klubu je chytry jak radio a neclenove klubu jsou chytry na 2.,vsichni vi jak to maji ostatni delat, ale nikdo nechtece s tim mit nic spolecneho, pouze radit a kecat ostatnim do jejich prace.

Stale z prispevku vyplyva, ze si vedeni klubu rozhodlo o zvyseni clenskych prispevku a chudaci clenove museji poslouchat a jen platit. Opak je pravdou!!!
Na VH byl odhlasovan jeden z navrhu a je uplne jedno kdo ho predlozil. Schvalila ho VH, tzn. clenove klubu.
Za mesic mame parlamentni volby a brecet pak nad vysledkama, ze jsem musel jet na chalupu a nemohl se zucastnit voleb, je pouze muj problem.

Naucme se uz konecne byt zodpovedny za sebe a nehazejme odpovednost na druhe!!!

Pouceni pro priste: pokud nechci byt jen clen OVCE, tak je VH dulezita a i ja na ni mohu rozhodnou!!!!

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 11:07 
Diskutér...

Ahoj kolegové,

se zájmem sleduji vzniklou diskuzi, jsem novým členem od konce roku 2009. Členský poplatek jsem uhradil v závěru roku ( po odeslání přihlášky ) a abych nebyl v nějakém prodlení hned v lednu jsem uhradil dalších 300,- Kč na rok 2010.
Na valné hromadě jsem nebyl a i kdybych byl nijak bych se asi do diskuzí moc nezapojoval neboť jako nováček se domnívám, že je potřebné se nejdříve vice rozkoukat a potom teprve do něčeho kecat. Měl jsem tak nějak namyšleno, že letos tj. 2010 budu se věnovat poznávání lidí a jim svěřené techniky.
A teď k členským přízpěvkům. Jsem toho názoru, že pokud VH něco svou většinou odsouhlasí, je to platné i když se mi to nemusí moc líbit. Tato platnost je ale pouze do dalšího hlasovaní na další VH. Je pravdou, že 1000,- Kč se mi zdá opravdu velmi mnoho ( ale jak říkám jako nováček to nemohu úplně posoudit ). Co se mi ale moc nelíbí a chtěl jsem se na to také dotázat, že po podání přihlášky mi nedošel alespoň potvrzující mail s nějakou krátkou info co a jak dál. Potom jsem uhradil členský přízpěvek .... a zase nic. Trochu jsem byl zklamaný, že mi doposud nebyla doručena členská průkazka, ale říkal jsem si že třeba když pojedu na sraz obdržím ji tam.
Všechny problémy vznikají z nedostatku komunikace, proto si myslím že i do budoucna by mohli návrhy pro hlasování na VH zaznít zde na fóru, aby mohli být podrobeny široké diskuzi.

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 13:05 
Opravdu ukecanej...

Diskuze opravdu zajímavá... :wink: I když nejsem členem klubu (a proto se nebudu vyjadřovat k výši členských příspěvků) pokusím se nastínit možné řešení, které praktikujeme u nás v klubu. Problém údajně vyvstal (asi i mimo jiné) kvůli "členům", kteří se přihlásili na jeden rok, aby měli levnou testaci. A pak se po nich slehla zem. My máme v klubu institut "čekatele", kdy zájemce musí nejprve ukázat co v něm je a jaký má zájem o členství. Pak jej někdo navrhne za člena a musí to projít členskou schůzí (po vašem valnou hromadou). Pak teprve se z něj stane plnohodnotný člen s veškerými právy, výhodami, ale i povinnostmi. Samozřejmě, že někteří čekatelé se členství nedožijí... Není to samospasitelné, ale třeba ten problém se členstvím kvůli testaci by to asi řešilo - nárok na "členskou" cenu má samozřejmě až plnohodnotný člen...

http://kaufner.webz.cz
http://www.klub-vm.eu

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 13:33 

Tomáši mícháš tady jabka hrušky dohromady..... :wink: Za celou dobu tady nezaznělo jednoduše a srozumitelně "proč" je taková výše členský příspěvků. Pokud se schválil tak nepopulární krok měl bys jako vedení si to umět jednoduše stručně a srozumitelně obhájit. Dalo se čekat že toto spustí randál, který kusýma informace které občas nedavájí hlavu a patu moc neutlumí. Místo toho tady píšeš něco o volbách.... Pokud prostě tady ty lidé ve vedení nechtějí nebo už nemohou tu práci dělat, bud se prace usnadní, zjednoduší, nebo dotyčný odstoupí, a předá svoji funkci nastavajícímu člověkovi, pokud se takový člověk nenajde dotyčná funkce se zastaví a nebude k dispozici. Pokud hodlá odstoupit celé vedení a nenajde se náhrandík na VH se stanový likvidátor o.s. který bude mít zaukol řádný zánik sdružení... svět se bude točit stejně ryhcle bud s gazklubem nebo bez gazklubu :wink:

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 14:04 
Opravdu ukecanej...

Státní příslušnost: Absurdistán
tomas008 píše:
Ja to vidim jinak.
Kazdy v klubu je chytry jak radio a neclenove klubu jsou chytry na 2.,vsichni vi jak to maji ostatni delat, ale nikdo nechtece s tim mit nic spolecneho, pouze radit a kecat ostatnim do jejich prace.

Stale z prispevku vyplyva, ze si vedeni klubu rozhodlo o zviseni clenskych prispevku a chudaci clenove museji poslouchat a jen platit. Opak je pravdou!!!
Na VH byl odhlasovan jeden z navrhu a je uplne jedno kdo ho predlozil. Schvalila ho VH, tzn. clenove klubu.
Za mesic mame parlamentni volby a brecet pak nad vysledkama, ze jsem musel jet na chalupu a nemohl se zucastnit voleb, je pouze muj problem.

Naucme se uz konecne byt zodpovedny za sebe a nehazejme odpovednost na druhe!!!

Pouceni pro priste: pokud nechci byt jen clen OVCE, tak je VH dulezita a i ja na ni mohu rozhodnou!!!!

Tome co píšeš má svou logiku ,jen bych si dovolil oponovat že před volbama do parlamentu a i jinýma znáš pár dní dopředu o co jde. Tady se to řešilo dost nešťastně a jak je tu psáno víše bylo by lepší takové návrhy nejdříve diskutovat a tím nemyslím dvě hodiny před hlasovaním ale třeba dát tomu prostor měsíc před VH. Prostě dát dopředu vědět o čem se bude konkrétně hlasovat a každej pak ví o co příjde když nepřijede. Byl by to problém ? Já myslím že ne. Třeba by ten návrh stejně prošel ale třeba se dal taky nějak poupravit aby na tom nebyly škodní lidé kteří jsou už členy dlouho. :wink:

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 16:05 
Nováček v diskuzi

Tak znova - proč 1000Kč?
To co Klub dělá pro své členy je zejména :
a) testace historických vozidel
b) zřízení a údržba webu
c) pořádání jarního srazu
d) pořádání letního srazu
e) administrativa s tím vším spojená, propagace klubu atd
Do roku 2009 včetně byly za členský poplatek 300 Kč/rok zajišťovány body b) a e), přebytek vybraných poplatků byl v rozpočtu čerpán na srazy. Srazy byly organizovány se startovným 300 Kč, tj. 2 x 300 Kč/rok. To znamená, že člen, který se skutečně chtěl podílet na životě klubu (teď nemluvím o vedení klubu) se teoreticky dostavil na oba srazy a občas i podíval na web. Využíval tedy služby za 900 Kč/rok.
Od roku 2010 je stanoven členský poplatek 1000 Kč/rok, přičemž pro členy bylo zrušeno startovné na srazech. Stejný člen tedy zaplatí o 100 Kč více než dosud, a to rozhodně není navýšení o 333%!

A teď k tomu nejpodstatnějšímu - členové, kteří se na jeho životě nepodílí. Těm skutečně naroste poplatek ze 300 na 1000 Kč. Ale to není chyba klubu, akce jsou dostatečně dlouhou dobu nahlášeny, každý má dost času si naplánovat volno tak, aby mohl přijet. A že se někdy stane něco nepředvídaného ? Bohužel, to je realita života. Zajímavé je, že pravidelně jezdí na srazy skutečně jen malá skupina, a není to jen vedení klubu, jak si zřejmě myslíte.

A teď k těm penězům, které zaplatí člen, který se nedostaví. Za svoje působení v klubu jsem zaznamenal tak 20x, že by se mi někdo omluvil, že na sraz nepřijede. Ale když ho plánuju, tak musím počítat s určitým množstvím lidí, pro ně zajistit zázemí od ubytování po WC, pronajmout sál, parkovací plochy, asistenci atd. A pak nás přijede půlka, myslíte si, že dostaneme dodatečnou slevu, protože nás bylo málo? Sory, ale dosud na to doplácel klub z rozpočtu. Každý člen má právo nahlížet do hospodaření klubu, které je kontrolováno Vámi zvolenou revizní komisí a následně i potvrzeno daňovým poradcem. I finančně méně gramotný člověk tam rychle zjistí, že z hlediska peněz byly téměř všechny srazy prodělečné a největší příjmy byly z testací. (a to i v roce 2008 kdy bylo platících členů nejvíce).

Takže - pokud se hnutí nespokojených nesjednotí a nesvolá mimořádnou valnou hromadu platí pro rok 2010 poplatek 1000 Kč. A jestli tohle zvýšení povede k masivní účasti členů na další řádné VH, tak to bude důkaz, že se o klub zajímáte. Ale ze zkušenosti se obávám, že zase zůstaneme u plamenných řečí.

Vašek Havlík

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 16:20 

Vašku myslim že to je nad míru jasná stručná odpověd, která tady měla zaznít hned na začátku....tim to přísáhám že už tuto sekci nebudu komentovat :)

PříspěvekNapsal: 26. 03. 2010 16:34 
Nováček v diskuzi

Máš pravdu, tím jsem asi měl začít. Na VH to zaznělo, tady v diskusi ne.

PříspěvekNapsal: 27. 03. 2010 10:35 
Nováček v diskuzi

Ač nečlen, tak jsem se zájmem sledoval tuto diskuzi a myslím, že posledním Václavovým příspěvkem bylo řečeno vše..... a nyní mi již 1000,- kč nepřijde mimo realitu..... jen škoda, že to s klidnou hlavou nezaznělo o dvě stránky dříve :-)

PříspěvekNapsal: 27. 03. 2010 20:40 

Státní příslušnost: CZ
Máte pravdu, registroval jsem se do klubu kvůli testaci, ale příspěvky jsem platil i jako student, ale protože jsem jako mnozí jiní z Moravy, tak dojíždění na srazy je pro mě problém, navíc, účast na srazech nebyl nikdy podmínkou. Časy se holt mění. Tím pádem, si mě můžete škrtnou v evidenci, 1000 Kč Vám nedám.

PříspěvekNapsal: 27. 03. 2010 22:52 
Diskutér...

Státní příslušnost: ceska
1000kc dam myslim si ze to neni zas az takova pecka jak se muze nekomu v tyhle pohnuty dobe zdat,jinak Venca doplnil informace z VH dostatecne a kdyz ten litr zajisti bezva chod klubu tak je to castka primerena k cinnosti lidi co se o vse staraji za darmo a ve svem volnem case

PříspěvekNapsal: 29. 03. 2010 12:41 
Opravdu ukecanej...

Teda pánové, vy jste to dovedli k dokonalosti.To co jste odhlasovali, není v dnešní době únosné, to si raději za 1000 koupím něco na svého veteránka a jsou to mnohem užitečněji investované peníze.Vím, měl jsem být na valné hromadě, tak teď nemám právo kritizovat, také nekritizuji, jen konstatuji smutnou pravdu.Z klubu se stal TOP TEN, pro horních 10000.Odhlášení z klubu stačí poslat e-mailem, že ano, nemusím na valnou hromadu.Nikdy jsem od klubu nic nevyužíval, testace, sraz jen jeden a ten si klidně zaplatím jako nečlen, ale připadalo mi správné, platit 300,- ročně za užívání www.stránek klubu.Ale to co jste vymysleli je mazec, asi nebudu sám kdo se odhlásí, takže jste přišli o jednoho platícího člena.Přijde mi to jak u nás v práci, v rámci šetření, se rychle nějakým rozhodnutím vydělá 10 Kč, ale za týden se díky tomu příjde o 15Kč.

PříspěvekNapsal: 29. 03. 2010 13:22 
Nováček v diskuzi

Jendo, možná by to chtělo se zamyslet. Kdybychom chtěli vydělávat, tak to rozhodně nebude dobrovolnou prací pro spolek nadšenců jakým GKČR alespoň v začátcích byl. A pokud v klubu zůstanou ti, kteří na srazy jezdí tak jen dobře, do takových členů klub bude investovat. Na to, abychom provozovali web nemusíme zakládat klub, stačí jen registrace domény a je to. Ale bez další práce by to ale byla jen prázdná stránka, pokud si dobře pamatuji při transformaci starého webu se na výzvu o pomoc při konverzích a přepisování dat přihlásili čtyři lidi. Proto - kdo bude mít zájem o klub a jeho akce tak zůstane a kdo ne - může odejít nebo se přihlásit do jiného klubu nebo převzít vedení.
VH

PříspěvekNapsal: 29. 03. 2010 15:06 
Neúnavný renovátor

Státní příslušnost: moravák jak sviňa
Já už sem doplatil 700,protože sem myslel že se to nebude zvedat a poslel sem původně jen 300Kč. Tady mluvíte o tom, že kdo nejezdí na srazy automaticky nemá zájem o klub. Já zájem mám a rád bych jezdil na srazy, ale na srazy nejezdím, protože ještě nemám s čím. Letos snad Gáza otestuu a pokud nebudu mít slubu, rád pojedu na sraz........

PříspěvekNapsal: 29. 03. 2010 22:17 
Opravdu ukecanej...

Já jsem také netvrdil, že chcete vydělávat, jen jste hodili problémy s neplatiči na platící členy a tím si mysleli že se to samo vyřeší.Jenže když se z těch 110 platících půlka odhlásí a 22 zaplatí na valné hromadě, takže to má za 500, tak jste na tom jen o trošku líp nežli před tímto nesmyslným krokem a je jen spousta lidí naštvaných.Nechápu, proč neřešíte neplatiče vyloučením, či podobným způsobem, tak jako když nezaplatím předplatné na časopis, nic nedostanu.Jenže to by musela být změna v komunikaci mezi vedením a členy.Viz žádná zpráva, když člen zaplatí příspěvek, žádná karta klubu, při odeslání přihlášky do klubu žádná odpověď atd, člen dlouhou dobu ani neví, jestli je vůbec členem.Takhle to alespoň fungovalo při mém přihlášení a dle příspěvku na předchozí stránce, se nic nezměnilo.Vždyť automaticky generovaný mail pouívají veškeré E-shopy a popřejí hezký den :wink: No nic, tímto ruším své členství v Gaz klubu a to že někdo nejezdí na srazy, neznamená že nemá zájem, ono taky záleží na práci, rodině a jiných problémech, za celý loňský rok jsem s Gazem vyjel jen 2x, ale tady se zpovídat nebudu, těžko dle toho soudit členy.

PříspěvekNapsal: 29. 03. 2010 23:20 
Opravdu ukecanej...

Jenda píše:
22 zaplatí na valné hromadě, takže to má za 500

je videt ze jsi pracovity clovek a na pozorne cteni nemas cas :lol:

Pepa

PříspěvekNapsal: 30. 03. 2010 13:16 

Státní příslušnost: CZ
To není o nezájmu o klub, to je jen o špatném řešení s neplatícími členy. Takhle to odnesou ti co platí, leč jsou málo "aktivní".

Pokud má klub působnost od "Aše až po Jablunkov" tak je jasné, že se asi těžko všichni sejdou a asi těžko můžou pravidelně konat nějakou "ušlechtilou" činnost. Tato skutečnost je snad ale všeobecně známa, ne?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny