GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 24. 06. 2019 17:45

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Členské poplatky
PříspěvekNapsal: 31. 03. 2010 21:12 
profesor

Shorik píše:
.... Já zájem mám a rád bych jezdil na srazy, ale na srazy nejezdím, protože ještě nemám s čím.........

U srazů GK nikdo nikdy nikoho neomezoval s čím přijede ... :D Můžeš dojet na kole, pešky, na moto či běžným autem - sraz je přece především o poznávání lidí a o komunikaci s nimi a nikoli o kádrování, ne? ..... :D :D :D

PříspěvekNapsal: 01. 04. 2010 04:22 
Nováček v diskuzi

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: česká
Musím říci,že jste mě tímto fakt pobavili.Když jsem od vás dostal pozvánku a dočetl ji k místu,kde si kvůli problému s neplatiči odsouhlasíte,že všem platícím členům zvýšíte příspěvek,tak jsem tomu nejdříve nevěřil a teprve po třetím přečtení jsem uvěřil.Jak už jsem zmínil v jiném tématu-testací- činost klubu,hlavně v posledním roce,či roce a půl,už moc nerozumím.Lidé,kteří pro klub něco dělali,věděli a chtěli aby se choval poctivě,po nějakém vnitřním sporu vedení,odešli a tímhle krokem za sebou zavíráte vodu.Ač jsem zde již psal-po tehdy dost vulgárním hospodským výpadům proti mě,když jsem vás upozornil na nedodržení zde platného zákona o testování historických vozidel-zopakuji zde ještě jednou své tehdejší rozhodnutí.UKONČUJI SVÉ DOBROVOLNÉ ČLENSTVÍ VTOMTO KLUBU.
A nebudu vám to psát písemně,jak mě upozornil člověk odsud,nebot to není povinost člena při ukončení členství.Vyškrtněte mě tedy ze seznamů,jen nerad bych někoho mátl,že jsem členem tohoto klubu.
Nezůčastnil jsem se žádného vašeho srazu od vstupu do klubu před lety,jen jsem se tehdy sešel s předsedou na jedné veteránské akci-kde jsem jel Moskvičem-a po zjištění,že tento klub existuje,jsem do něj vstoupil a pravidelně platil.
Ale sledoval jsem zprávy z akcí i se snažil vám a klubu zajistit možnost výstavní účasti na prestižní veteránské výstavě-Retroprague Štangl.Jediné co to chtělo,abyste oto měli zájem a vystavili pár pěkných aut a něco o klubu na stánku.Výsledek však byl nulový,dokonce jste se již ani pořadateli,který ovás věděl,neozvali.
No nic,nikdo vás nikam nenutí,ale pověst máte jak víno...

PříspěvekNapsal: 01. 04. 2010 08:31 
Závislý diskutér...

Pro J.R.:

A co se normálně podepsat, jako slušný člověk? A pak machrovat?

PříspěvekNapsal: 01. 04. 2010 21:51 
Opravdu ukecanej...

Mám ještě dotaz ohledně členství, jak tvrdíte, platí Gazklub za každého člena, i neplatiče, nějaké veteránské asociaci.PROČ :?: :?: :?: Říkáte že v klubu jsou členové, neplatiči, kteří nezaplatili už roky, PROČ JSOU JEŠTĚ STÁLE ČLENY :?: :?: :?:
Cituji z Vašich stanov klubu:
6) Členství zaniká:
· vystoupením, člen může vystoupit kdykoli a je povinen to písemně oznámit, zánik jeho členství je k prvnímu dni následujícího kalendářního měsíce po doručení tohoto písemného oznámení
· úmrtím člena
· nezaplacením členského příspěvku
· vyloučením na základě rozhodnutí valné hromady při porušování povinností člena GKČR, toto rozhodnutí má písemnou formu a musí být členovi doručeno, případné jeho odvolání je bez odkladného účinku
· zánikem GKČR

PříspěvekNapsal: 01. 04. 2010 22:34 
Nováček v diskuzi

Člen OS GAZ KLUB ČR?: ANO
Státní příslušnost: ČR
Máš pravdu, členství zaniká nezaplacením členského poplatku, nicméně až následujícího roku.
Možná, že jsme jako vedení byli skutečně nedůslední a členy jsme měli vylučovat ihned prvního května (jetliže jsme si odhlasovali na VH placení do konce dubna), ale přišlo nám, že by nás teď v klubu bylo tak 70. Navíc - taková termínová podmínka ve stanovách není, takže členství z tohoto titulu zaniká až k 31.12.
Už tu taky zaznělo, že jsme měli poplaky důrazněji vymáhat. To si představujete, že jsme za neplatičema měli jezdit domů a dožadovat se platby? To doufám nikdo neočekává, klub byl založen na dobrrovolnosti a ta v našich krajích, bohužel ne naší vinou, není IN.

Vašek Havlík

PříspěvekNapsal: 02. 04. 2010 08:50 
Závislý diskutér...

[quote="Jenda"]Mám ještě dotaz ohledně členství, jak tvrdíte, platí Gazklub za každého člena, i neplatiče, nějaké veteránské asociaci.PROČ :?: :?: :?: Říkáte že v klubu jsou členové, neplatiči, kteří nezaplatili už roky, PROČ JSOU JEŠTĚ STÁLE ČLENY :?: :?: :?:

Ještě k tomuto bodu Jendo, platit musíme, protože patříme, jako klub do FKHV, nebo kam, každý klub je ještě podřízen nějaké asociaci. A je to z důvodu, abychom mohli provádět testace vozidel a další blbosti:-)

V klubu už nejsou lidé, kteří nezaplatili už léta, jsou tam lidé, kteří nezaplatili loni, max. rok před tím.

A pak bych chtěl ještě říct, že to není všechno jen kvůli neplatičům, ale je to i kvůli lidem, kteří nejsou v klubu aktivní, nejezdí na srazy, nepomáhají vedení klubu a akorát remcají, prudí a chtějí jen všechno zadarmo a jen samé výhody. Tak to bohužel je a není jich málo. Proto se vedení odhodlalo k tomuto nepopulárnímu kroku, aby klub udržela v rozumném počtu členů, ale hlavně členů, kteří to z klubem myslí vážně a budou pro něj něco dělat a né jen kritizovat vše co se udělá. A samozřejmě nic neudělají. Ono je lehké nadávat, ale zvednout zadek a něco udělat zadarmo pro ostatní to už umí bohužel málo kdo. Pokud můžu říct za sebe, tak já budu raději dělat sraz pro 30 lidí, ale budu vědět, že Ti lidé si toho budou vážit a budou rádi, že na sraz mohou jet a nebudou jen kritizovat......

PříspěvekNapsal: 02. 04. 2010 19:21 
Opravdu ukecanej...

Státní příslušnost: Absurdistán
Kuška Vlastimil - 666 píše:
Jenda píše:
Mám ještě dotaz ohledně členství, jak tvrdíte, platí Gazklub za každého člena, i neplatiče, nějaké veteránské asociaci.PROČ :?: :?: :?: Říkáte že v klubu jsou členové, neplatiči, kteří nezaplatili už roky, PROČ JSOU JEŠTĚ STÁLE ČLENY :?: :?: :?:

Ještě k tomuto bodu Jendo, platit musíme, protože patříme, jako klub do FKHV, nebo kam, každý klub je ještě podřízen nějaké asociaci. A je to z důvodu, abychom mohli provádět testace vozidel a další blbosti:-)

V klubu už nejsou lidé, kteří nezaplatili už léta, jsou tam lidé, kteří nezaplatili loni, max. rok před tím.

A pak bych chtěl ještě říct, že to není všechno jen kvůli neplatičům, ale je to i kvůli lidem, kteří nejsou v klubu aktivní, nejezdí na srazy, nepomáhají vedení klubu a akorát remcají, prudí a chtějí jen všechno zadarmo a jen samé výhody. Tak to bohužel je a není jich málo. Proto se vedení odhodlalo k tomuto nepopulárnímu kroku, aby klub udržela v rozumném počtu členů, ale hlavně členů, kteří to z klubem myslí vážně a budou pro něj něco dělat a né jen kritizovat vše co se udělá. A samozřejmě nic neudělají. Ono je lehké nadávat, ale zvednout zadek a něco udělat zadarmo pro ostatní to už umí bohužel málo kdo. Pokud můžu říct za sebe, tak já budu raději dělat sraz pro 30 lidí, ale budu vědět, že Ti lidé si toho budou vážit a budou rádi, že na sraz mohou jet a nebudou jen kritizovat......

No hezky jsi to napsal ,jeden by to pochopil tak, že členové klubu mají vše zadara ale nesmějí kritizovat ,to se netoleruje :lol:

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 20:55 
Okomentuju vše :-)

Státní příslušnost: CZ
Vrátím se zpět k výhodám schovaných v 1000koruně...
Došel mi zápis z valné hromady a tam je mimo jiné také psáno, že v členském poplatku je zahrnuto startovné na srazech a prodloužení klubové testace. A tak mě zajímá, kolik stálo prodložení klubové testace před tím, respektive, jestli se mi to vyplatí zaplatit členský příspěvek nebo ne?
Protože na letošní srazy, které jsou Milovicích a ve Vraném se pravděpodobně vzhledem k velké vzdálenosti a z časových důvodů nebudu moc podívat.

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 21:20 
Nováček v diskuzi

Vrátím se zpět k výhodám schovaných v 1000koruně...
Došel mi zápis z valné hromady a tam je mimo jiné také psáno, že v členském poplatku je zahrnuto startovné na srazech a prodloužení klubové testace. A tak mě zajímá, kolik stálo prodložení klubové testace před tím, respektive, jestli se mi to vyplatí zaplatit členský příspěvek nebo ne?

Tak jestli tě to opravdu zajímá - nevyplatí. Prodloužení stojí stovku.
A vzhledem k tomu, že z nejvzdálenějšího koutu ČR je to na letošní srazy nepředstavitelných cca 400 km max tak doporučuju zakládat okresní kluby, třeba by se Vás sjíždělo na srazy víc. Jéžiš, co takový Polsko nebo třeba Itálie, tam musí mít problémy se vzdáleností, o státech matičky Rusi ani nemluvě. Ještě že je na co se vymlouvat, co?.

Vašek

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 21:37 
Opravdu ukecanej...

vaclav098 píše:
A vzhledem k tomu, že z nejvzdálenějšího koutu ČR je to na letošní srazy nepředstavitelných cca 400 km max tak doporučuju zakládat okresní kluby, třeba by se Vás sjíždělo na srazy víc. Jéžiš, co takový Polsko nebo třeba Itálie, tam musí mít problémy se vzdáleností, o státech matičky Rusi ani nemluvě. Ještě že je na co se vymlouvat, co?.

Vašek

Proč tu z lidí děláš blbce ? Slušně se zeptal na konkrétní věc a tak mu slušně odpověz nebo mlč. Z tvé odpovědi je jasné že pravý záměr proč se členský poplatek zdražil na nesmyslných 1000,- kč je pouze ten, aby v klubu zůstalo pár lidí . Jen bych rád připoměl že tento klub je tam kde je i díky tomu že se do něj přihlásily a zaplatily členskej poplatek lidi, kterejma očividně opovrhujete.

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 22:30 
profesor

Jirka 157 píše:
vaclav098 píše:

Vašek

Proč tu z lidí děláš blbce ? Slušně se zeptal na konkrétní věc a tak mu slušně odpověz nebo mlč. Z tvé odpovědi je jasné že pravý záměr proč se členský poplatek zdražil na nesmyslných 1000,- kč je pouze ten, aby v klubu zůstalo pár lidí . Jen bych rád připoměl že tento klub je tam kde je i díky tomu že se do něj přihlásily a zaplatily členskej poplatek lidi, kterejma očividně opovrhujete.

Já nějak pořád nechápu, proč tu vlastně celou dobu "řveš"? Byls na VH? Nebyl. To bylo jediné to správné místo, kde jsi mohl a měl uplatnit své připomínky, přesvědčit o své pravdě většinu účastníků a pak hlasovat. Vše ostatní jsou jen plané kecy, s odpuštěním o "govnu", a můžeš jimi klidně zaplnit dalších 10 stránek, když Tě to baví ... :evil:
Poradím Ti: Svolej mimořádnou VH a prosaď svůj názor na ní, máš-li dojem, že je většinový. Kde je problém??? :shock:

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 22:40 
Opravdu ukecanej...

Petr Seidl píše:
Jirka 157 píše:
vaclav098 píše:

Vašek

Já nějak pořád nechápu, proč tu vlastně celou dobu "řveš"? Byls na VH? Nebyl. To bylo jediné to správné místo, kde jsi mohl a měl uplatnit své připomínky, přesvědčit o své pravdě většinu účastníků a pak hlasovat. Vše ostatní jsou jen plané kecy, s odpuštěním o "govnu", a můžeš jimi klidně zaplnit dalších 10 stránek, když Tě to baví ... :evil:

Je mi úplně jasný že je vám proti vůli , když někdo upozorňuje na fakta a nezmění to ani fakt že jsem se nemohl zůčastnit na VH. Nejsem očividně sám kdo vám nevěří vaše odůvodnění . :wink:

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 23:11 
profesor

To je vážně diskuze jak s Tatarem... :wink:
Znovu a pomalu:
N e j s i - l i s á m a m á š - l i d o j e m, ž e j e V á s v ě t š i n a , s v o l e j V H a v y h r a j !!!
Good Luck!!! :D :D

PříspěvekNapsal: 05. 04. 2010 23:38 
Opravdu ukecanej...

Tak zaprvé valnou hromadu svolávat již nemohu ,nejsem už členem klubu.Za druhé nikde jsem netvrdil že je nás většina.Chtěl jsem po vás pouze vysvetlení o které jste se sice pokusili ale je takové že si o něm několik lidí myslí své a nebáli se to zde napsat.A za třetí to na co zde upozorňuju je , že tato diskuze měla vzniknout ještě před VH,tedy dát jasně dopředu vědět o čem se bude na VH hlasovat.
Ale nic ve zlém já jsem zvyklej že si vždycky nabiju hubu protože řeknu co si myslím .Na minulé VH a i srazech jsem s několika členy mluvil a už tenkrát jsme se schodli že klub ubírá směrem kterým se nám zrovna nelíbí.Bohužel je jich několik i mezi těma co dnes hájí současný stav a zapojili se do této diskuze.Ale třeba jen změnily názor a já ne.To se stává. :wink:

PříspěvekNapsal: 06. 04. 2010 00:08 
Diskutér...

Státní příslušnost: Kocourkov
Na valné hromadě jsem nebyl a jsem tedy smířen s tím, že se rozhodovalo bez mého hlasu. Nehodlám tedy komentovat zvýšení členských příspěvků. Pravdou je, že by se závažná rozhodnutí, jako je takováhle změna ve výši členských příspěvků, či třeba dřívější promazání diskusního fóra, měla dát k diskusi s nějakým předstihem před valnou hromadou.

Vzhledem k mé finanční a časové situaci ale vážně zvažuji ukončení členství. Prostě jsem se dostal do stavu, kdy je pro mě těch 1000 Kč dost. Dřívějších 300 Kč jsem bral jako příspěvek na provoz klubu i když jsem se díky pobytu mimo ČR moc často jeho akcí neúčastnil. A to jsem si plánoval, jak po návratu do ČR budu moct konečně jezdit na klubové akce.

V souvislosti s členskými příspěvky mě napadá, kde může člen zjistit, zda má aktuálně zaplaceno? V koloběhu nejrůznějších poplatků, daňových přiznání, pojistek a složenek a podobně ten rok uteče ani nevím jak. Případné opomenutí platby členských příspěvků opravdu nemusí být úmyslné. Osobně jsem se snažil platit vždy včas, ale přiznávám se, že teď opravdu nevím, jestli jsem loňský rok zaplatil nebo ne.

Omlouvám se za off topic. Vrátil jsem se z cest a v podstatě začínám v ČR znovu, bohužel jsem si vybral asi nejblbější dobu. A tak pokud byste věděli o nějaké práci pro solidně vybaveného řemeslníka z oboru nejrůznějších stavebních montáží a zemních prací v lokalitě Krkonoš a podkrkonoší tak mi dejte vědět. Třeba bych pak ani nemusel ukončit členství v Gazklubu.

PříspěvekNapsal: 06. 04. 2010 13:14 
Nováček v diskuzi

Petře,

mezi hříšníky nejsi. Na stránky jsme seznam nevyvěšovali, všichni dotčení dostali informaci spolu se zápisem z VH.

V.H.

PříspěvekNapsal: 06. 04. 2010 13:35 
Nováček v diskuzi

Jirka 157 píše:
Tak zaprvé valnou hromadu svolávat již nemohu ,nejsem už členem klubu.Za druhé nikde jsem netvrdil že je nás většina.Chtěl jsem po vás pouze vysvetlení o které jste se sice pokusili ale je takové že si o něm několik lidí myslí své a nebáli se to zde napsat.A za třetí to na co zde upozorňuju je , že tato diskuze měla vzniknout ještě před VH,tedy dát jasně dopředu vědět o čem se bude na VH hlasovat.
Ale nic ve zlém já jsem zvyklej že si vždycky nabiju hubu protože řeknu co si myslím .Na minulé VH a i srazech jsem s několika členy mluvil a už tenkrát jsme se schodli že klub ubírá směrem kterým se nám zrovna nelíbí.Bohužel je jich několik i mezi těma co dnes hájí současný stav a zapojili se do této diskuze.Ale třeba jen změnily názor a já ne.To se stává. :wink:

Jirko, chce to chadnou hlavu.
Za prvé - členem GKČR stále jsi, jelikož za rok 2009 jsi povinnosti dané stanovami splnil a pro rok 2010 je termín splatnosti nových členských poplatků 30.4.. Teprve poté bude těm, kteří nezaplatí členství ukončeno.
Za druhé - v diskusi jsi vyjádřil svoje přání členství ukončit, lze to považovat za "doručené písemnou formou Gaz klubu" ve smyslu stanov, ikdyž nepodepsané. Schůze vedení klubu toto projedná a případně ti vyhoví, nejdříve však 13.4.2010
Za třetí - co by se změnilo, kdyby tato diskuse probíhala před VH jak navrhuješ? Osobně nevěřím, že by sis vyměnil šichty a na VH přijel hlasovat.
Za čtvrtý - je celkem normální, že lidi mění názory. A zejména ve chvíli, kdy si vlastní zkušeností ověří důvody, které do té doby pouze četl nebo slyšel. Ale na fakta typu "anonymní členové nesouhlasí" se stejně reagovat nedá.

Vašek

PříspěvekNapsal: 06. 04. 2010 16:55 
Opravdu ukecanej...

Vašku já už na to kašlu,i kdybych souhlasil se zvýšením tak je pro mě téměř nemyslitelné se letos zůčastnit nějakého srazu neboť stavím a to je pro mě mnohem důležitější něž tato pře. Proto jsem se rozhodl ukončit členství a pro pořádek jsem to oznámil Tomášovi formou mailu.Odpověděl že to stačí takže to pokládám za uzavřené.Rovněž jsem nabídl uhradu jakýchkoliv nákladů které vznikli klubu za mou osobu za rok 2010. Dále pak čekám na vyjádření testační komise jak to bude s prodloužením klubové testace na můj vůz, neboť to buď prodloužíte nebo si zjednám novou klubovou testaci jinde.To už je na vás .
Třeba vám to takhle bude lépe vzkvétat. :wink:

PříspěvekNapsal: 06. 04. 2010 18:47 

vaclav098 píše:

Vašek

Já se na nic nevymlouvám... jen hol dělám dvě zaměstnání a tak si ani neprdnu.
Vůči těm, co jsou na tom podobně je tento krok poněkud nefér.

PříspěvekNapsal: 06. 04. 2010 18:48 

quote="Jirka 157"]
...Dále pak čekám na vyjádření testační komise jak to bude s prodloužením klubové testace na můj vůz, neboť to buď prodloužíte nebo si zjednám novou klubovou testaci jinde.To už je na vás .
Třeba vám to takhle bude lépe vzkvétat. :wink:[/quote]

Prodlužování klubové testace by mě také zajímalo.
Dík za odpověď.

PříspěvekNapsal: 07. 04. 2010 17:54 
Závislý diskutér...

Takže pádla facka pádla ná sále....... Nie som členom Českého GAZ klubu ,ale byť tam určite by som do prvej licitácie hodil sumu 330 Eura.Nech je z čoho spúšťať. Veď toľko stojí prihlásenie dovezeného auťáku na biele EČ a to ešte musí mať aj TP. Známy používa výraz. a čo je na tom volgárne??? :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 08. 04. 2010 00:02 
Závislý diskutér...

Mám iný názor, ale to neva myslel som, že veteránskymi testáciami sa zabezpečujú v ČR evidenčné čísla na vozidlá , aby tieto následne mohli byť používané v zmysle zákona o cestných komunikáciach.
A berte nato jed, že v SR sú veteránske testácie takou Krížovou cestou, že s veľkou mierou pravdepodobnosti by 95 percent vozov ktoré gaz testáciou prejdú by na Slovensku neprešlo.
Uvediem len jeden príklad, keď sa tu inzeroval GAZ 69 za 200 tis. Kč, bola z toho dosť divná diskusia, auto bolo skutočne prekrásne, lenže ako následne priznal aj predávajúci na 90 percent origo, pri pohľade na foto ihneď udreli do očí československé spätné zrkadlá a iné domáce produkcie a padla klec.
Je jasné, že tým, ktorí tieto autíčka milujú to absolútne nevadí.
Ale testovacím komisárom by to určite vadilo a svoj postup by určite zdôvodnili. Voz by pošupom odišiel z testácie a majiteľ by ronil krokodílie slzy.
Potom jediná šanca. Biele značky..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS: ja som sa nikdy ani o vet. testácie nepokúšal,ani nebudem,keď som videl krásavcov, ktorí neprešli.A nemám 15 dioptrií.

PříspěvekNapsal: 08. 04. 2010 08:14 
Opravdu ukecanej...

Peter píše:
Mám iný názor, ale to neva myslel som, že veteránskymi testáciami sa zabezpečujú v ČR evidenčné čísla na vozidlá , aby tieto následne mohli byť používané v zmysle zákona o cestných komunikáciach.
A berte nato jed, že v SR sú veteránske testácie takou Krížovou cestou, že s veľkou mierou pravdepodobnosti by 95 percent vozov ktoré gaz testáciou prejdú by na Slovensku neprešlo.
Uvediem len jeden príklad, keď sa tu inzeroval GAZ 69 za 200 tis. Kč, bola z toho dosť divná diskusia, auto bolo skutočne prekrásne, lenže ako následne priznal aj predávajúci na 90 percent origo, pri pohľade na foto ihneď udreli do očí československé spätné zrkadlá a iné domáce produkcie a padla klec.
Je jasné, že tým, ktorí tieto autíčka milujú to absolútne nevadí.
Ale testovacím komisárom by to určite vadilo a svoj postup by určite zdôvodnili. Voz by pošupom odišiel z testácie a majiteľ by ronil krokodílie slzy.
Potom jediná šanca. Biele značky..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS: ja som sa nikdy ani o vet. testácie nepokúšal,ani nebudem,keď som videl krásavcov, ktorí neprešli.A nemám 15 dioptrií.

Piš za střízliva,pak to třeba bude dávat smysl....

PříspěvekNapsal: 08. 04. 2010 08:18 
Závislý diskutér...

Trošku mimo mísu:-)

PříspěvekNapsal: 08. 04. 2010 16:41 
Závislý diskutér...

Takže súdruhovia, pretože iné pomenovanie si Vy dvaja nezaslúžite ,fakt Ste ma presvedčili, že s Vami diskutovať nemá význam. Do huby si seriete Vy a ožratí Ste Vy, čo mňa nazývate opilcom a hovnom. Akurát sa môžte hambiť a kľudne mi úplne zamedziť prístup na Vaše stránky, lebo už ich aj tak nikdy nenavštívim.
Súdruh Gottwald si fakt vychoval vo Vás veľmi dobrých nástupcov . A to ešte niektorí z Vás mal odvahu o nás písať, že tu sa bude povinne spievať hymna v školách tuším že každý deň.. Asi sú teraz sklamaní, že to nie je tak a tomu prispievateľovi odporúčam Internacionálu.
Buďte takí láskaví Vy dvaja odpovedajúci, ktorých sa táto moja odpoveď týka serte si do vlastných radov a lavíc a je mi už naprosto jasné, prečo v Čechách vznikol 1 súkromný GAZ klub.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny