GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 19. 05. 2019 12:59

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 12. 03. 2013 19:05 
Okomentuju vše :-)

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: čs
NO- a je po problému... :wink: tak se budem těšit na e-schop...

PříspěvekNapsal: 13. 03. 2013 18:26 
Opravdu ukecanej...

Tak jsem se dovolal na uvedená čísla a byla dohoda , tak se uvidí zda bude po problemu.

P V3S R 3AT
m 72
UAZ 452

PříspěvekNapsal: 14. 03. 2013 10:45 
Okomentuju vše :-)

Státní příslušnost: ČR
PAVEL píše:
NO- a je po problému... :wink: tak se budem těšit na e-schop...

No nejsem si jist, ale pravda je, že pán se momentálně snaží, nabídl mi dokonce zaslání chybějících věcí. Nicméně až po zveřejnění těchto problémů, škoda, že skoro dva měsíce dělal mrtvého brouka nebo se vymlouval.
Určitě bude fajn, když bude nový funkční e-shop s díly na naše vozy, zvláště za takto výhodné ceny. Ale v obchodě je jedna věc mnohem důležitější, než cena a to je důvěra zákazníků. A s tou to zatím moc valně nevypadá.

KVH Sanites Car Beroun http://www.kvhberoun.cz

PříspěvekNapsal: 14. 03. 2013 14:08 
Nováček v diskuzi

Státní příslušnost: Moravák
Ono to je tak,pán je problémový,nedokáže ani často nafotit to co prodává,nemá problém na fotku dát tři rozdílné věci,no v aukci je jenom věc jedna.Anebo nafotí AC pumpu a karburátor na jedné fotce a teď babo raď co vlastně nabízí.Karburátor nafotí tak aby nebylo poznat že nemá akcelerační pumpičku /karburátor z elektrocenrály/no bude tvrdit že je to i na T 805 a i na T 603,na dotazy ohledně toho co to vlastně je,nereaguje.Popis zboží je problém,když neví,nemá problém citovat z cizích aukcí popisy.Specialitou je že často krát nemá ani tucha co nabízí,a neví do jakého auta nabízený díl je...Kupříkladu vzduchový ventil V3S nabízí jako díl na UAZ,Gaz,Zetor a další.Ok né každý je dokonalý,ale základní znalost nabízeného zboží je myslím prvořadá.Buď vím co nabízím a k čemu to je a snažím sa zákazníky motivovat nejenom cenou ale i znalostmi a komunikací,anebo to nevím a jdu od toho...

PříspěvekNapsal: 14. 03. 2013 22:03 
Nováček v diskuzi

Státní příslušnost: Moravské zemské zřízení
No nechci nějak polemizovat ale pokud se zamyslím nad tím textem...dobrá- když někdo oje..vá finanční úřad a aukro které nechce o moc víc za podnikatelský účet je to jeho věc....ale říkat že dělá papíry na vojenské věci- to je holý nesmysl. Pokud člověk chce prodávat vojenský materiál tak pouze ve smyslu zákona 710 o nakládání s bezpečnostním materiálem a dalšímu tomuto podobného zboží. Tento materiál je charakteru a typu - vojenská vozidla s pancířem tlustším 5 milimetrů a více, zbraně a munice (na znehodnocení, vývoz, likvidaci), leatdlové navaděcí systému a raketové systémy a podobně.
Rozhodně se nejedná o díly na GAZ, UAZ, V3S, TATRA či PRAGA, které vesměs jezdí od jaktěživa v civilu....

Dále tvrzení že se to zvrtlo na masivní vývoz do Francie, Německa či kam jinam ??? Opravdu si myslíte, že je toooliko sběratelů ve Francii a Německu že ten člověk nestíhá? A že ovládá multilingvistický obchod bez podpory webshopu ve více jazycích? Na jakých webech se prezentuje v zahraničí? Na russianmilitary.com určitě ne.

Tento člověk určitě nebude dodávat díly pro Excalibuarmy a prodejce na gazy a uazy...Nebudeme si asi říkat nic o společnosti Excaliburarmy ale nemá fak ten pocit že by potřebovali brát od člověka co si mění aukro a neposílá, fotí kraviny, neví nic o dílech......

Dále mě rozesmála věta - nemám na tom zisk (a o pár řádků výše je zmínka o obrovském obratu)....takže do zahraničí jedu jak fretka ale jsem takový patriot že to co je pro českého sběratele prostě dám za nákupku...

Upřímně kolega viděl jeho díly...jsou to díly nakoupené v AČR a se štítky odpovídající skladovkám. Zbytek je posháněný po různu. Samotné bydliště je u polských hranic....takže pro ty novější díly i do Polska a do druhovýroby...

Jinak ať se každý zamyslí.....největším artiklem v obchodování byla a je a bude důvěra kupujícího !!

PříspěvekNapsal: 27. 03. 2014 12:44 
Nováček v diskuzi

Zdravim,jsem sice nováček tady mezi váma,ale už jsem od pana Nývlta bral nějaké ty věci a vždy bez problémů,DOKONCE a to i bez nějakého smlouvámí mi pan Nývlt poslal ještě levnější věci než sliboval...
Zatím mi vždy vše dorazilo a to v termínu jaký udával..
Od pana Straky už jsem taky něco kupoval ale cenově se to nedá srovnávat,řekl bych že oba prodejci mají stejné věci(kvalita) ale p.Nývlt o mnoho levnější.
Nechci nikoho nasr... ani urazit ale dokud p.Nývlt věci bude posílat budu s ním rád i obchodovat.
tím to asi tak můj názor

PříspěvekNapsal: 13. 05. 2014 12:08 
Nováček v diskuzi

Státní příslušnost: čr
Tohle vlákno jsem si měl přečíst dříve, než jsem přišel o 7 dvanáctistupňových piv. Kladívka do rozdělovače asi nikdy neuvidím, stejně jako 214,- Kč. Třeba budou boží mlýny mlít tak rychle, jako ex premiérovi Grossovi...

http://mototechnatu-cz.webnode.cz/dily-uaz/ tady NEKUPOVAT!

PříspěvekNapsal: 13. 05. 2014 15:21 
Opravdu ukecanej...

Tak třeba se to ještě pořeší,s tímto prodejcem jak to tak čtu, je to tak 50 na 50.
Nedávno se registroval na Muttforu,ladil motor na M38, asi mu to vynáší.... :D
Asi něco jako p.Straka už jsem to tu jednou psal:
Reaguji na hodnocení dílů od p.Straky-je to sázka do loterie co pošle,kupoval jsem od něj novou pumpu na UAZ,kvalita opracování hrozná,,nakonec jsem z ní použil jen vrchní půlku.
Sada gum na řadicí páky-vypadalo to skvěle-za 14 dní popraskaly všechny na sračku.
Když jsem chtěl přepínače na palivoměry třípolohové a na ventilátor topení,tak poslal 2 kohouty na přepínání nádrží,pokud má někdo zájem,prodám i jednotlivě 80kč/ks,jsou mi k ničemu... :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny