GAZ KLUB ČR - DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze všech příznivců vozidel z východu
Právě je 26. 06. 2019 14:36

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: inz
PříspěvekNapsal: 22. 09. 2008 11:38 
Okomentuju vše :-)

Člen OS GAZ KLUB ČR?: NE
Státní příslušnost: CR
Koukam, inzerát je pryč. No nic. Nebudu ho už opět zadávat. Mnohým lidem jsem nevěřil, ale už věřím, když říkali, že sem dávat něco do inzerátů je největší blbost. Dodatečně uznávám, už TADY nebudu nic inzerovat.

Tím ze své strany ukončuji svou aktivní účast na zdejší inzerci.

P.S. - teď jsem si pročítal některé inzeráty a taky se mi některé ceny nezdají a některé prodejní metody. Ale komentovat je nebudu. Je to věc prodávajícího a popř. kupujícího. Divím se, že tam ještě nejsou nějaké "nutné" komentáře. :lol:

Hezký den všem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. 09. 2008 12:53 
Opravdu ukecanej...

Nechtěl jsem na tohle reagovat, ale po DusMiho přízpěvku musím, přečti si kolik rádobi přízpěvků jsou jen pouhé urážky inzerenta :!: tam se nejedná o potrefenou husu, ale o sprosťárny a nadávky, v jednom se shodneme, že tady nemá cenu cokoliv inzerovat, takže s inzercí na gazklubu jsem taktéž zkončil, dokud si k inzerátu bude moci každý b.l.b dodat cokoliv, budu si holt ND shánět někde jinde a i to co nepotřebuji raději dám, nebo prodám mezi známé charakterní lidi.

Předmět příspěvku: inz
PříspěvekNapsal: 22. 09. 2008 16:46 

Státní příslušnost: CR
Jen pro info, dveře jsou prodány, jedou až do Olomouce. Kupující byl s cenou spokojen, neboť je si vědom, co to stojí a o ceně nesmlouval.

Jinak mě šlo především o ty vulgární urážky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 02:30 
Opravdu ukecanej...

Tak tohle zřejmě někomu přijde jako potrefená husa :roll: k tomu není co dodat, ale adminové by se nad tím měli zamyslet.Toto jsou příspěvky k inzerátům, držák na kanystry**** naser si BLBE!!!!!!!!!!!!!!!! **** a prodej ND na Gaz 69*****HOVNO-HOVNO STRAKO!!!!!!!ZNE SKONCILI CO???????NARVI TO STARE DO KUNDY-VOLE!!!!!!!!!! *******To svědčí o choromyslnosti dotyčného, ale nevidím důvod, proč by jsem to měl číst pod každým podaným inzerátem :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 06:55 
2Jenda: Vybral si tie "vzorove" komentare uplne ako majster propagandy :), je tam plno komentarov k cene a k tomu kde sa da nieco kupit lacnejsie pripadne blizsie (napr. od Petra Seidla, Lojza, mna, atd...), ale tie si taktne prehliadol :).
Nemam zaujem rozvijat Tvoje propagandisticke umenie, takze viac k tomu stanovisko zaujimat nebudem, snad len, urob si serioznu statostiku komentarov kym zacnes nieco vytrhavat z kontextu.
A k tej "trafenej husi" :), kto zacal/preklopil tento topic tymto smerom? Nie nahodou Frantik? A nie nahodou preto, ze mu niekto nesuhladne okomentoval inzerat? Takze asi tak...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 07:46 

Státní příslušnost: ČR
Tady nejde ani tak o demokracii a možnost se vyjádřit k inzerátu nebo čemukoli jinému, ale o úroveň. O úroveň této diskuse, tohoto webu. A ta díky blbečkům, kteří sprostě komentují inzeráty, trochu upadá. Děje se to všude na netu, všude se najdou takový blbečci. Ale musí se proti nim bojovat a jediný, jak momentálně bojovat je, že se komentáře zakážou.

KVH Sanites Car Beroun http://www.kvhberoun.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 08:02 
6810 píše:
...jediný, jak momentálně bojovat je, že se komentáře zakážou.

:?: :shock: :?: No tak to tedy dost těžce nesouhlasím. Jestli je zrušit nebo nechat, je otázkou, ale to, co jsi popsal, každopádně není boj, ale stažení ocasu a generální ústup, kdy na celé čáře vyhráli ti tupci :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 08:11 
Verejne pristupna sekcia predsa nemoze vypovedat o celkovej urovni webu. Toto pochopi kazdy bezny uzivatel. Uplne by stacilo aby sa k inzeratom mohlo vyjadrovat len prihlasenym uzivatelom. Tym sa vyselektuje cielova skupina, pre ktoru je inzerat a nepochybujem na o jej odbornosti a inteligencii. Prihlaseny uzivatel sa moze pozriet na inzerat aj s komentarom, neprihlaseny moze vidiet kontaktovat predavajuceho. Pokial je to clovek co ma ozaj zaujem o gaz tak tu tak ci tak uz bude mat konto.
Skor mam pocit ze v poslednej dobe maju niektori tuna tendencie riesit ozaj velmi podstatne veci, z ktorych potom vznika vlakno na 5 stran a konci to nejakymi invektivami a nakoniec to admin aj tak zamkne.
Mat tak vase problemy a premierov plat 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 16:42 

Státní příslušnost: CZ
Mám pocit, že ti nekňubové nás dostali přesně tam kam chtěli - řešíme tu něco, co stejně nevyřešíme, neb hovado zůstane hovadem, i kdyby čert na kobyle rajtoval.
Někdo se asi dost baví tím, jak tu řešíme jeho urážky... Inetligentní člověk to přejde mlčením a v duchu si pomyslí něco o volovi.. Myslím, že v tomhle případě, je nejlepší dotyčné pisatele ignorovat - tzv. asertivní chování. Přece mě nějaký blbec jen tak nerozháže.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 17:44 

Komentáře méně inteligentních průběžně mažu, jen nechtějte abych to dělal co dvě hodiny to opravdu z časových a i jiných důvodů není možné. Rád bych abychom zachoaváli dobrou úroveň ale jaxi mám dvě ruce a jen 24 hodin k disposici jako vy ostatní.!!!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 20:25 
Pavel V. píše:
... mám dvě ruce a jen 24 hodin k disposici jako vy ostatní.!!!!!

A když nepůjdeš na oběd, tak dokonce 25... 8)

Pavle v klidu, ono se to srovná. Je to jen otázkou toho, aby někdo navodil jiné zajímavé téma a najednou se diskuze vrátí zpět do původních kolejí. A nad poznámka u inzerce se každý jen pousměje... :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. 09. 2008 22:24 
no napriklad jeden sympatak dal do sekcie temu - cidlo teplomeru na Volge 21.... :lol: :lol: :lol: mozete sa realizovat ... :wink: :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. 09. 2008 00:23 
Opravdu ukecanej...

Člen OS GAZ KLUB ČR?: ANO
Lipo píše:
Verejne pristupna sekcia predsa nemoze vypovedat o celkovej urovni webu. Toto pochopi kazdy bezny uzivatel. Uplne by stacilo aby sa k inzeratom mohlo vyjadrovat len prihlasenym uzivatelom. ...

S tim souhlasim a k moznosti podavani komentaru pouze prihlasenymi uzivateli se primlouvam.

Howg!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. 09. 2008 12:42 

iI jako nečlen si myslím že to je nejlepší řešení :wink: kdo je přihlášený ať si písne :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. 10. 2008 18:23 

:shock: :shock: hmm tak zas tam nejaký ubožák naflákal dementní komentáře a navíc mě označil jako tvůrce :shock: :evil: :evil: tak to je ubohost a navíc sa ani nepodepsal :!: nejsem si vědom že bych nekomu nekdy komentoval negativně cenu :roll: takže faktys nevím čím sem si to zaslůžil :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. 10. 2008 18:38 

Boss píše:
:shock: :shock: hmm tak zas tam nejaký ubožák naflákal dementní komentáře a navíc mě označil jako tvůrce :shock: :evil: :evil: tak to je ubohost a navíc sa ani nepodepsal :!: nejsem si vědom že bych nekomu nekdy komentoval negativně cenu :roll: takže faktys nevím čím sem si to zaslůžil :(

Pokud nenapíšeš kam nemohu reagovat přečíst každý den stovky inzerátů šílíte :?: :?:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. 10. 2008 18:50 

Čau Pavle ať si píše ubožák je to poslední AROna rodej za 48tis .Me na opak ta cena za autí na značkách příjde dobrá :) No co přeca sa nebudu rozčilovat kvůli takovému trotlovy :P to ně za to nestojí .Na stránkách Gaz klubu je moc fajne a nejaký blb me to nemože pokazit :wink: :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. 10. 2008 20:17 

Boss píše:
Čau Pavle ať si píše ubožák je to poslední AROna rodej za 48tis .Me na opak ta cena za autí na značkách příjde dobrá :) No co přeca sa nebudu rozčilovat kvůli takovému trotlovy :P to ně za to nestojí .Na stránkách Gaz klubu je moc fajne a nejaký blb me to nemože pokazit :wink: :wink:

Sem to smazal....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 15:17 
Clever BOY

Honza V. píše:
Mám pocit, že ti nekňubové nás dostali přesně tam kam chtěli - řešíme tu něco, co stejně nevyřešíme, neb hovado zůstane hovadem, i kdyby čert na kobyle rajtoval.
Někdo se asi dost baví tím, jak tu řešíme jeho urážky... Inetligentní člověk to přejde mlčením a v duchu si pomyslí něco o volovi.. Myslím, že v tomhle případě, je nejlepší dotyčné pisatele ignorovat - tzv. asertivní chování. Přece mě nějaký blbec jen tak nerozháže.

Ano, blbost lidská je věčná a tohle je asi ten nejlepší způsob.
Dosud jsem se tímto problémem nezabýval, bo se mě to zatím netýkalo, ale se teď pokouším najít ženicha pro svého čerokýze a hned jsem to dostal od glosátorů tzv. do "plnejch" a musím uznat, že hoši nezklamali. Zvláště pak jakýsi Utah, který podle fotky poznal, že je auto kradené a má převařené číslo. Docela by mě zajímalo, jestli by mi to řekl do očí 8)
Je tu pak ještě jedna možnost, vložit inzerát znovu a ten starý a okomentovaný prostým kliknutím na odkaz v mailu prostě smazat.

" Jakmile to má kozy a nebo kola, buď si jistej, že s tím budou problémy "

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 15:26 
Franto uz som par kray na ten inzerat pozeral 8) ze ako si ti pribudaju komentare... ale ze mas kradeny auto to som si nemyslel :twisted:
nie nie vazne, najlepsie riesenie komentare je mozne pisat len prihlasenym ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 18:57 

Blbé a komentáře reagující na blbé komentáře smazány....takže vlastně vše! Víte chápu že vás to štve když tam nějaký blboun píše kraviny, ale zkuste ho zasklít, a upozornit mě smažu to! Mimochodem všimli jste si časů kdy jsou příspěvky psány?? Vždy v pracovní dobu :lol: :lol:

Jdeme po něm :twisted: :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 19:05 
Opravdu ukecanej...

Pavel V. píše:
Blbé a komentáře reagující na blbé komentáře smazány....takže vlastně vše! Víte chápu že vás to štve když tam nějaký blboun píše kraviny, ale zkuste ho zasklít, a upozornit mě smažu to! Mimochodem všimli jste si časů kdy jsou příspěvky psány?? Vždy v pracovní dobu :lol: :lol:

Nebo v dobu vyučování :lol: :lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 19:57 
Opravdu ukecanej...

Pavel V. píše:

Pavle,to dokazuje,že toto forum sledují např. i úředníci,pro které je den v práci za naše odvody dlouhý a mezi desítkou káv denně je třeba trochu vyplnit čas.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 20:17 
Opravdu ukecanej...

Úředník, kopáč nebo úředník, je to jedno.......prostě se zase projevil nějaký abnormálně inteligentně vyspělý jedinec. Je mi takových lidí opravdu líto......
Hlavu vzhůru, gazklubáci

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. 10. 2008 20:24 
Sice jako neclen, ale myslim si, ze slusny neclen host :oops: si dovolim tez neco napsat. Me osobne se libila inzerce primo ve foru, bylo to maximalne prehledne. Jinde to tak funguje, proc to tady neslo? Jinak si myslim, ze chtit po nekom (tedy zde konkretne Pavel), aby to stale procital a mazal ty ubohe prispevky v inzerci, je v dnesni dobe nemozne, to je pak chudak clovek. A dle meho soudu je snazsi mazat ucelove registrace do fora za ucelem inzerce, nez promazavat ty ubohe komentare v soucasne inzerci. A registrace zamezujici pristup ruznym robotum atd. je preci mozna, vzdyt to tak na jinych forech uspesne funguje. Tot muj skromny nazor.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny